Sv, 26.03.2023.

Plāno ceļojumu? Ieplāno arī “Balttour 2023”

Plāno ceļojumu? Ieplāno arī “Balttour 2023”
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

Pēc divu gadu pauzes Ķīpsalā durvis atkal vērs ceļotmīļu gaidītā tūrisma izstāde “Balttour 2023”. Tūrisma aktualitātes, profesionāļu konsultācijas, tūrisma aģentūru, operatoru un kruīza ceļojumu kompāniju izdevīgākie piedāvājumi, jaunu galamērķu prezentācijas, Latvijas tūrisma pērles un vēl daudz kas cits! Kad? No 3. līdz 5. februārim. Kur? Izstāžu centrā Ķīpsalā. Ieplāno!

Trīs dienas Ķīpsalā ceļotāji izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet nozares profesionāļi dibinās biznesa kontaktus un bruģēs ceļu jaunām sadarbībām. Vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu!

“Esam gandarīti, ka februārī beidzot atkal notiks Latvijas nozīmīgākais tūrisma nozares pasākums – izstāde “Balttour”. Tā pulcēs plašu dalībnieku loku ar daudzveidīgu tūrisma piedāvājumu Latvijā un visā pasaulē. Prieks par tūrisma uzņēmēju ieguldījumu jaunu produktu attīstībā un tūrisma galamērķu apgūšanā, tādējādi atbildot uz ceļotāju pieprasījumu un nerimstošo vēlmi izzināt pasauli. Nepacietīgi gaidām “Balttour 2023” atklāšanu, lai apmeklētājus iepazīstinātu ar tūrisma aktualitātēm un aicinātu doties aizraujošos ceļojumos,” – tā Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidents Ēriks Lingebērziņš.

“Balttour 2023” apmeklētājus iepazīt tuvākas un tālākas zemes aicinās vairāk nekā 160 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Turcijas, Uzbekistānas, Vācijas, Kostarikas, Indijas, Ungārijas, Spānijas, Somijas, Čehijas un Indonēzijas. Interesentiem būs iespēja apmeklēt arī Gruzijas, Slovākijas, Ukrainas un Melnkalnes nacionālos kopstendus. Šo valstu pārstāvji viesmīlīgi sagaidīs ikvienu, lai iepazīstinātu ar savas zemes tūrisma objektiem un kultūru, stāstītu aizraujošus stāstus un aicinātu ciemos.

Latvijas dārgumi

Ar savu novadu pērlēm un jaunumiem izstādē iepazīstinās arī Latgales, Zemgales, Vidzemes, Sēlijas un Kurzemes tūrisma uzņēmēji un tūrisma informācijas centri. Viesnīcas, viesu mājas un netradicionālas naktsmītnes, pastaigu takas un skatu torņi, dažādi maršruti aktīvai atpūtai, parki, muižas, pilis un vecpilsētu šarms, gastronomiskā tūrisma pieturas, kultūras pasākumu programmas un vēl daudz, daudz kas cits. Kā ierasts, “Balttour” būs arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Foto: Publicitātes foto

Relaksācija Baltijas valstīs

Izstādē neiztikt bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas spa piedāvājumiem labai atpūtai. Dalībnieku lokā ir gan pašmāju viesnīcas – “Hotel Jūrmala Spa”, “Semarah Hotel Management”, “Baltic Beach Hotel & Spa” un “Bellevue Park Hotel Riga”, gan kaimiņvalstu pārstāvji ­– Igaunijas Spa asociācija, “Narva-Jõesuu Medical Spa”, “Eglės sanatorija” un vēl citi.

Ceļojumu gadatirgus

“Balttour 2023” notiks pavasara un vasaras ceļojumu izpārdošana, kurai labākos piedāvājumus jau gatavo tādas tūrisma aģentūras un operatori kā “Tez Tour”, “Novatours”, “Estravel Latvia”, “1Travel”, “AZA tours”, “Nikos Travel”, “Alsvets”, “Atlantic Travel” un citi. Ar vilinošiem piedāvājumiem izstādē pirmo reizi startēs arī Polijas tūrisma operators “ITAKA”.

Foto: Publicitātes foto

Biznesa pasākums tūrisma nozarei

Sadarbojoties tūrisma nozares organizācijām, uzņēmumiem, pašvaldībām un aviosabiedrībai “airBaltic”, 3. februārī izstādē notiks klātienes B2B kontaktbirža pašmāju tūrisma uzņēmumiem un ārvalstu tūrisma operatoriem. Biznesa pasākuma mērķis ir veicināt sadarbību un Latvijas kā tūrisma galamērķa atpazīstamību ārpus valsts robežām.

Gada cilvēks tūrismā

Izstādē jau tradicionāli norisināsies arī Latvijas tūrisma nozarei svarīgākā apbalvošanas ceremonija – “Gada cilvēks tūrismā”. Tajā tiks godināti nozares profesionāļi, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tūrisma nozares ilgtspējā. Apbalvošana notiks izstādes pirmajā dienā, 3. februārī, uzreiz pēc izstādes oficiālās atklāšanas.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv

Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā.

Darba laiks:

3. februārī – 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

3. februārī – 13.00–18.00

4. februārī – 10.00–18.00

5. februārī – 10.00–17.00

Biļešu cenas:

Ieejas biļete – 5 EUR

Pensionāriem, invalīdiem, skolēniem – 4 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 1 bērns vai 1+2) – 10 EUR,

vairāk bērnu: +2 EUR par katru

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

PRO biļete (profesionālajam apmeklētājam) – 18 EUR

Autostāvvieta – 5 EUR

Izstādi-gadatirgu “Balttour” organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu