‘Rollton’ ražotājs Latvijā laiž klajā jaunu zīmolu – ‘REEVA’

Facebook LinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes foto

Lieliskas ziņas ikvienam, kam patīk gardās un augstvērtīgās ātri pagatavojamās nūdeles – vienīgais, kas jums patlaban jāzina, ir “REEVA”!

“Mareven Food Europe” LLC, kas iepriekš ražoja pārtikas produktus ar zīmoliem “Rollton” un “Bigbon”, paziņo par jaunu, košu un gardu lapaspusi savā darbības vēsturē. Uzņēmums ir mainījis savu nosaukumu uz Euro Food Service LLC un ar lepnumu prezentē starptautisko zīmolu “REEVA” arī Latvijā.

Vairāk nekā 40 valstu tirgos “REEVA” zīmols jau ir kļuvis par sinonīmu gardām ātri pagatavojamām nūdelēm, kā arī universālām garšvielām. Tagad arī Latvijā būs iespējams izmēģināt “REEVA” produkciju! Nudien – šī mūsdienīgo un augstas kvalitātes produktu līnija jau ir sākusi parādīties Latvijas lielveikalu plauktos.

"Euro Food Service’’ ražo zīmola REEVA produkciju modernākajā Eiropas standartiem atbilstoša ražošanā, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un savas komandas bagātīgo pieredzi. Galvenais zīmola “REEVA” princips (no angļu val. “re-evaluation” – “izvērtēšana, pārvērtēšana”) ir sistemātiska patērētāju preferenču izvērtēšana un pārvērtēšana, ikdienas rūpes par vidi un darbiniekiem, kuri ražo produkciju.

Nākotnē “Euro Food Service” plāno paplašināt zīmola “REEVA” produktu klāstu un turpināt investēt tehnoloģiju attīstībā un inovāciju ieviešanā.

“REEVA” – dodies uz tuvāku lielveikalu, pamēģini pats un pārliecinies, cik ātri un gardi tas ir!

Foto: Publicitātes foto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu