S, 25.03.2023.

VP aiztur divus jauniešus par astoņu automašīnu bojāšanu Āgenskalnā

TVNET
VP aiztur divus jauniešus par astoņu automašīnu bojāšanu Āgenskalnā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
VP aiztur divus jauniešus par astoņu automašīnu bojāšanu Āgenskalnā
VP aiztur divus jauniešus par astoņu automašīnu bojāšanu Āgenskalnā Foto: Valsts policija

Pagājušajā nedēļā, naktī no 28. uz 29. janvāri, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes amatpersonas aizturēja divus jauniešus par astoņu automašīnu bojāšanu Āgenskalnā, Rīgā.

Tonakt aculiecinieki ziņoja policijai par diviem jauniešiem, kuri vairākām automašīnām bojā spoguļus. Likumsargi nekavējoties reaģēja, apsekoja Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa apkalpojamo teritoriju un, vadoties pēc aculiecinieku sniegtajām pazīmēm par jauniešu izskatu, aizturēja abus iespējamos vaininiekus.

Kopumā 2006. un 2007. gadā dzimušie jaunieši sabojāja spoguļus astoņām automašīnām, kuras bija novietotas stāvēšanai Āgenskalna mikrorajonā, Rīgā.

Abi iespējamie vaininieki jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par sienu apzīmēšanu un konfliktsituāciju ar vienaudzi.

Par minēto gadījumu policijā ir uzsākts kriminālprocess, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas, proti, par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods.

Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tiek skaidrots nodarītais materiālais zaudējums cietušajiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu