Iegūstiet mūža Microsoft Office 2021 licenci par 26,75 €, Windows par 7,59 € Godeal24!

CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes foto

Iegādāties oriģinālo Windows un Microsoft Office par izdevīgu cenu vairs nav neiespējams uzdevums. Piemēram, Godeal24 programmatūras lielās izpārdošanas ietvaros jūs varat iegādāties pastāvīgu Office 2021 Pro licenci par 26.75 € vai oficiālu Windows 10 Pro licenci par 7,59 €.

Ietaupiet naudu, pērkot Windows OS un Microsoft Office

Šī ir labākā iespēja iegādāties Windows un Office oriģinālās atslēgas par pārsteidzošām cenām. Bet kā Godeal24 panāca tik konkurētspējīgas cenas? Process ir pilnīgi likumīgs, jo uzņēmums iepērk atslēgas lielos apjomos no uzņēmumiem, kuriem tās vairs nav nepieciešamas. Pirms to pārdošanas Godeal24 pārbauda, vai visas iegādātās licences ir derīgas. No otras puses, Godeal24 nav fiziska biroja vai noliktavas. Tāpēc jūs varat iegādāties Windows 10 vai Microsoft Office licences par ļoti pieņemamu cenu.

Labākā vērtība! 62% atlaide Microsoft Office! (kupona kods "TW62")

>>> Iegūt vairāk biroja

Kāda izdevīga cena Milzīga atlaide Windows OS: (kupona kods "TW50")

>>> Iegūt vairāk Windows

62% off par paketes un vairāk MS Office (kupona kods "TW62")

>>> Iegūt vairāk paket

Iepirkšanās vietnē Godeal24 ir vienkārša. Jūs varat maksāt, izmantojot kredītkarti un PayPal (jums ir jāturpina pirkuma process, līdz tiek veikts maksājums). Licence tiks nosūtīta pa e-pastu īsā laikā un gaidīs jūsu personīgajā kontā vietnē. Ja jums ir kādas problēmas, varat sazināties ar atbalsta dienestu, rakstot uz e-pastu service@godeal24.com un saņemt ātrus risinājumus. Cenas spēkā līdz 01.10.2023

CopyLinkedIn Draugiem X
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu