No veikalu plauktiem Krievijā pazūd populāri ātri pagatavojamie makaroni

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 6
Foto: AFP / Scanpix

No Krievijas veikalu plauktiem sākuši pazust ātri pagatavojamo makaronu “Rollton” iepakojumi, jo Krievijā saasinājušās problēmas ar garšvielu paciņu piegādi, vēsta “The Bell”.

Tiek norādīts, ka “Rollton” iepakojumos esošās garšvielu paciņas tika piegādātas no Eiropas, kas, savukārt, tās iepirka Ziemeļāfrikā un citās valstīs. Tomēr tagad piegāžu ķēdēs ir radušies pārtraukumi un nākas meklēt jaunus piegāžu ceļus. Pēc vairāku avotu teiktā, tagad garšvielu paciņas Krievija varētu saņemt no Ķīnas.

“Rollton” pārstāvji gan norādījuši, ka ne deficīta, ne problēmu ar loģistiku nav.

“Gan produkcijas ražošana, gan piegāde notiek ierastā režīmā. Mūsu produkcijā nav nevienas no Ķīnas ievestas sastāvdaļas. Tāpat mēs arī neplānojam neko iepirkt šajā valstī,” norādījis “Rollton” ražotājs. Tāpat solīts divkāršot šīs produkcijas ražošanas apjomus jau tuvākajā laikā.

Pirms mēneša “Mash” brīdināja, ka Krievijā varētu sākt trūkt ātri pagatavojamo makaronu “Doshirak”. Problēmas ar preci tiek saistītas ar rubļa vērtības kritumu, kas izraisījis liela darbinieku skaita zaudēšanu ražošanā.

Lai arī “Rollton” un “Doshirak” ražotāji publiski noliedz jebkāda veida problēmas, novērots, ka tie saskaras ar grūtībām dažādu izejvielu iepirkšanā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 6

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu