Sv, 3.12.2023.

Atklāta tiešsaistes darba meklēšanas platforma jauniešiem Darba Tinderis

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Publicitātes foto

Sadarbībā ar Latvijas Universitātes Karjeras centru uz mēnesi tiek atkal atklāta sociālā uzņēmuma “Visas iespējas” radītā tiešsaistes darba meklēšanas platforma jauniešiem Darba Tinderis - darbatinderis.lv! Dalība šajā darba meklēšanas pasākumā ir bez maksas, un aicināts pieteikties jebkurš Latvijas iedzīvotājs, informē organizatori.

Darba Tinderis primāri radīts ar mērķi atvieglot darba meklēšanu jauniešiem, kuri meklē elastīgākus darba piedāvājumus, tos vienojot ar uzņēmumiem, kuri vēlas dot iespēju cilvēkiem bez lielas pieredzes izvēlētajās darba jomās. Tā kā Darba Tinderis šoreiz tiek atklāts, sadarbojoties ar Latvijas Universitāti, "Visas iespējas" īpaši parūpējušies, lai platformā būtu pieejami darba piedāvājumi, kas apvienojami ar studijām.

Darba Tinderis interesantā veidā, līdzīgi iepazīšanās aplikācijām, risina darba meklēšanas “sāpīgos” jautājumus. Lai aizstātu vairākkārtēju CV vai motivācijas vēstuļu veidošanu, dalībniekiem jāreģistrējas platformā un jāizveido darba meklētāja profils, norādot savas vēlmes un prasmes. Balstoties uz norādīto profilā, Darba Tindera algoritms dalībniekam piedāvā tam atbilstošākās vakances. Kandidāts no tām izvēlas sev tīkamākās, ko savukārt redz uzņēmumi. Ja uzņēmums un kandidāts izteikuši abpusēju interesi, veidojas “match” jeb saderība, kam seko nākamais solis - platformā iespējams uzreiz ērti sarunāt tiešsaistes tikšanos ar potenciālo darba devēju.

Neskatoties uz to, ka pirmā Darba Tindera atklāšana bija liels eksperiments - tika testēta platformas darbība un izzināts, vai šāds rīks atvieglo darba meklēšanu, tajā bija reģistrējušies 1500 jaunieši un 47 uzņēmumi, kas vēlējās dot darbu jauniešiem. 75% jauniešu, kā arī uzņēmumu pauž, ka šī platforma atvieglo darba meklēšanas un darbinieku atlases procesu.

"Visas iespējas" ir sociālais uzņēmums, kurš, uzturot platformu visasiespejas.lv, īstenojot apmācības, izglītojošus projektus un pasākumus, vēlas atbalstīt jauniešus to profesionālo gaitu uzsākšanā, kā arī personīgās izaugsmes veicināšanā.

Darba Tinderis darbosies no 28. septembra līdz 27. oktobrim. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens darba meklētājs, dodoties uz darbatinderis.lv!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu