RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā viesojas dažādas horoskopa zīmes

http://hitnet.lv// Egoiste
Foto: depositphotos.com

Nenopietns skatījums uz to, kā dodas ciemos un viesojas dažādas horoskopa zīmes.

Auni
Ja Auns atnāk pie jums ciemos, tad varat rēķināties, ka viņa uzturēšanās jūsu mājā būs diezgan ilga. Un nav svarīgi, vai jums tas patīk vai ne. Auns izdzers visu jūsu tēju, apēdīs jūsu nedēļas pārtikas krājumus un noteikti aptaustīs visus tos priekšmetus, kas būs piesaistījuši viņa uzmanību. Tā ka labāk jau laicīgi paslēpiet visu to, kā nonākšana Auna acīs un rokās nav vēlama.

Vērši
Vērši ciemos uzvedas visai pieticīgi. Viņš iekārtosies mājas ērtākajā vietā un uzmanīgi sekos tam, kā jūs ap viņu riņķojat un cenšaties viņam visā izpatikt.

Dvīņi
Ja zināt, ka pie jums ieradīsies ciemos Dvīnis, rēķinieties, ka Dvīnis pie jums pavadīs gandrīz visu dienu. Bet par vizītes mērķi tiks aizmirsts jau pašās pirmajās ciemošanās minūtēs. Dvīņi ciemos ir ļoti aktīvi un dažreiz pat visai nekautrīgi, tā ka labāk jau laikus precizēt Dvīņa vizītes ilgumu.

Vēži
Vēži ir vispieticīgākie viesi. Vēzis palīdzēs jums virtuvē, nomazgās pēc sevis traukus un pat piedāvāsies palīdzēt atrisināt kaut kādas nelielas sadzīviskas problēmiņas. Vēzis pie jums ilgi neaizsēdēsies, jo ciena citu cilvēku personīgo telpu un laiku.

Lauvas
Lauvas ļoti mīl ciemoties. Ja esat uzaicinājis Lauvu pie sevis ciemos, nebrīnieties, ja viņš atnāks nevis viens, bet kopā vēl ar kādu cilvēku vai pat vairākiem. Ciemojoties Lauvām ļoti patīk, ja par viņiem rūpējas. Savukārt pats Lauva ar lielu prieku kļūs par kompānijas dvēseli.

Jaunavas
Jaunavas ir ļoti rūpīgi un nemierīgi viesi. Vēl atrodoties ceļā, Jaunava jums noteikti piezvanīs un pajautās, vai jūs to esat gatavi uzņemt. Kad Jaunava jau būs pie jums, tā uzmanīgi apskatīs visu jūsu mājokli. Un lai Dievs jūs sargā, ja Jaunava pamanīs šķībi karājošos gleznu vai netīrus traukus jūsu virtuvē – tā tūlīt pat metīsies visu labot.

Svari
Svari ir viesi ar vismazākajām pretenzijām. Svariem nevajadzēs ne tēju, ne kafiju, tie uzreiz pievērsīsies apmeklējuma iemeslam. Nopietni vai nenopietni, bet Svari apveltīti ar labu intuīciju un vienmēr sajutīs, kad ir pienācis laiks viesošanos beigt un ir jādodas mājās.

Skorpioni
Skorpioni ciemojoties uzvedas visai dīvaini. Skorpionam noteikti vajadzēs apskatīt visu jūsu māju, un pēc redzētā tas spriedīs par mājas saimnieku. Skorpions nekad jums pašam neteiks, ka ciemošanās laikā viņam kaut kas nav paticis.

Strēlnieki
Strēlniekiem ne īpaši gribas ciemoties, viņiem daudz labāk patīk pastaigas svaigā gaisā vai atpūta kādā izklaides vietā. Tāpēc nebrīnieties, ja Strēlnieks jau pie durvīm paziņos, ka plānotā pasēdēšana mājās tiek atcelta un ka jūs visi dodaties uz kādu restorānu vai klubu.

Mežāži
Mežāži ciemojoties ir pārāk pieklājīgi, un var radīt saspīlētu atmosfēru. Mežāži ir vissarežģītākie ciemiņi, ar viņiem nevar saprast, vai vakariņas tiem ir garšojušas un vai kafija nav bijusi par stipru.

Ūdensvīri
Ūdensvīri ciemojoties var uzvesties gan visai brīvi, gan sajusties neērti. Šeit viss ir atkarīgs no jūsu viesmīlības. Ja ātri piešķirsiet Ūdensvīram čības un pats nozudīsiet istabā, Ūdensvīrs jutīsies labi un pārliecināti. Tomēr, ja aptekalēsiet to kā mazu bērnu, Ūdensvīrs noslēgsies un izmantos pirmo ērto brīdi, lai dotos mājās.

Zivis
Zivis ciemojoties jūtas visai brīvi. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem patīk, ja viņus apčubina un ja painteresējas par viņu dzīvi. Ja pēc Zivju vizītes jūtaties noguris un nospiests – nebrīnieties. Zivis ir visai spēcīgi enerģijas vampīri.

ES Ceļi Dvīnes
0 Komentāri