RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Alus ražotāja «Tērvetes Al» apgrozījums pērn pieaudzis par 15,9%

LETA
Alus glāze | Foto: Lita Krone / LETA

Alus ražotājs «TērvetesAl» pagājušajā gadā strādāja ar 10,079 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 20,1% un bija 600 400 eiro, liecina «Firmas.lv» informācija.

Tostarp «TērvetesAl» ieņēmumi no alus, kvasa, ūdens u.c. pārdošanas pērn auguši par 9,1%, sasniedzot 7,308 miljonus eiro, ieņēmumi no taras pārdošanas palielinājušies par 22% un bija 3,009 miljoni eiro, bet piešķirtās atlaides samazinājušās par 33,4% - līdz 316 700 eiro.

Kompānijas finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka «TērvetesAl» pērn ir saražojusi un pārdevusi vairāk nekā 6,8 miljonus litru alus.

Tāpat uzņēmuma vadība informē, ka 2016.gadā «TērvetesAl» turpināja veikt būtiskas investīcijas darbības attīstībā, rekonstruējot ražošanas ēkas, kā arī modernizējot ražošanas tehnoloģisko procesu. Pagājušā gada otrajā pusē kompānija sāka ražot gāzētu un negāzētu dzeramo ūdeni PET pudelēs, savukārt decembrī «TērvetesAl» sāka taras noliktavas celtniecību.

«Tā kā sabiedrība aug un attīstās, 2016.gada februārī tā ir pārstājusi būt mazā alus darītava,» piebilsts vadības ziņojumā.

Šogad «TērvetesAl» plāno tupināt iesāktos investīciju projektus, kā arī plāno sākt alus pagraba paplašināšanas projektu.

2015.gadā «TērvetesAl» strādāja ar 8,694 miljonu eiro apgrozījumu un 751 500 eiro peļņu.

«TērvetesAl» ir reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 550 eiro. Pēc «Firmas.lv» datiem, uzņēmums pieder Ingai Paškauskai, taču tā kā kompānija ir akciju sabiedrība - tai nav Uzņēmumu reģistram jāsniedz ziņas par dalībniekiem, līdz ar to informācija par uzņēmuma īpašniekiem var neatbilst patiesībai.

Investīcijas
0 Komentāri