Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

«Hyatt» konstatējusi ļaunatūru 250 savās viesnīcās

Foto: Reuters/ScanPix

ASV bāzētā viesnīcu kompānija «Hyatt Hotels Corp.» ceturtdien paziņoja, ka ir konstatējusi apmēram 250 savās viesnīcās ļaunatūru (ļaundabīgu programmatūru), kas var būt padarījusi klientu kredītkaršu un debetkaršu numurus un citu informāciju pieejamu hakeriem.

«Hyatt» par tās viesnīcās atrastu ļaunatūru paziņoja jau decembrī, bet tagad pirmoreiz uzskaitīja šīs viesnīcas. To saraksts ir atrodams vietnē www.hyatt.com.

www.hyatt.com

Vēl nav zināms, cik šīs viesnīcu ķēdes klientus ir skārusi šī ļaunatūra, sacīja «Hyatt» preses sekretāre.

«Hyatt» paziņoja, ka ļaunatūra pērn no jūlija līdz decembrim atradās maksājumu apstrādes sistēmās šīs kompānijas viesnīcu restorānos, spa, reģistratūrās un citur.

Tā var būt padarījusi hakeriem pieejamus karšu īpašnieku vārdus, karšu numurus un derīguma termiņus.

Par hakeru uzbrukumiem pērn ziņoja arī vairākas citas viesnīcu ķēdes, tostarp «Starwood», «Trump Hotel Collection» un «Mandarin Oriental».

«Hyatt» paziņoja, ka ļaunatūra tika atrasta daudzos tās zīmolos, tostarp «Park Hyatt», «Hyatt Regency» un «Andaz». Apmēram 100 no skartajām viesnīcām bija ASV, bet pārējās – ārvalstu pilsētās, tostarp Londonā, Parīzē un Šanhajā.

Čikāgā bāzētajai kompānijai pieder apmēram 630 viesnīcu.

3 Komentāri