ZinZINOO video: izgatavo savu gaisa pūķi

FOTO: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar LMT piedāvā noskatīties izklaidējoši izglītojošu raidījumu ZinZINOO zinātkāriem bērniem un jauniešiem. Šoreiz raidījuma tēma ir vējš un tā savaldīšana ar pašu gatavotu gaisa pūķi.

Vējš ir gaisa kustība, ar ko mēs visi saskaramies katru dienu. Lai arī bieži vēja brāzmas ir nepatīkamas, raidījuma vadītājs Marģers pierādīs, ka vējš var sagādāt arī daudz prieka. ZinZINOO skatītājiem būs iespēja vērot praktisku eksperimentu un iemācīties pašiem izveidot savu gaisa pūķi tikai no trīs sastāvdaļām.

Raidījumu ZinZINOO veido Zinātkāres centra ZINOO speciālisti. Zinātkāros prātus pirmajā ZinZINOO sezonā izaicinās 25 raidījumi, ik piektdienu piedāvājot divas atklājumiem bagātas sērijas ar iespaidīgiem zinātniskiem eksperimentiem, smieklīgiem jokiem un pavisam nopietnām sarunām par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē.

Raidījumu atbalsta tehnoloģiju uzņēmums Accenture un augstskola RISEBA. Skaties ZinZINOO arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un http://straume.lmt.lv/zinzinoo. Zinātkārie prāti aicināti iesaistīties ZinZINOO Twiter diskusijās, lietojot tēmturi #Zinoo.

Uz augšu