Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā un Siguldā ar Ziemassvētku koncertu viesosies Dartmutas koledžas Hendeļa biedrības koris no ASV

LETA
Rīgā un Siguldā ar Ziemassvētku koncertu viesosies Dartmutas koledžas Hendeļa biedrības koris no ASV
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: publicitātes

Decembrī Rīgā un Siguldā ar Ziemassvētku ieskaņas koncertu viesosies Dartmutas koledžas Hendeļa biedrības koris no ASV, informēja koncerta organizatori.

Diriģenta Roberta Dafa vadībā senākais ASV koris latviešu klausītājiem sagatavojis gan Ziemassvētku dziesmas, gan spiričuelus, gan igauņu komponista Arvo Pērta un latviešu komponistu Jēkaba Graubiņa un Ērika Ešenvalda garīgos skaņdarbus. Turklāt Siguldas koncertā viņiem pievienosies Siguldas novada jauniešu koris «Atvars» diriģenta Jāņa Baltiņa vadībā.

Dartmutas koledžas Hendeļa biedrības koris ir dibināts 1807.gadā. Kora repertuārs sastāv gan no tradicionālās kora mūzikas, un orķestra-kora mūzikas skaņdarbiem, gan no vēsturiskiem liela apjoma vokālajiem skaņdarbiem, gan arī mūsdienu komponistu skaņdarbiem un jaundarbu pirmatskaņojumiem.

Koncerts 10.decembrī plkst.18 notiks Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā un 11.decembrī plkst.18 - Rīgas Svētā Jāņa baznīcā.

Ielūgumus uz koncertu Rīgas Svētā Jāņa baznīcā iespējams saņemt visās «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās.

Tēmas
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu