C, 18.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tirgotāji izņēmuši no apgrozības «Triom» piegādātos pārmarķētos saldumus

LETA
Tirgotāji izņēmuši no apgrozības «Triom» piegādātos pārmarķētos saldumus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: PVD

Latvijas lielākie mazumtirgotāji ir izņēmuši no tirdzniecības SIA «Triom» piegādātos pārtikas produktus. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) «Triom» noliktavā Jelgavā atklājis vērienīgu vecu pārtikas preču pārmarķēšanu, konstatējot gandrīz desmit tonnas dažādu saldumu - konfektes, šokolādi, cepumus -, kam beidzies derīguma termiņš. Konfiscēti izstrādājumi ar Vācijā un Polijā ražotiem zīmoliem «Riegelein», «Scho-K-Kola», «Vita», «Disney» un citiem.

Mazumtirgotāja SIA «Rimi Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite norādīja, ka, reaģējot uz PVD publiski pausto informāciju par konstatētājiem pārkāpumiem saldumu piegādātāja «Triom» noliktavā Jelgavā, šobrīd ir apturēta piegādātāja produkcijas tirdzniecība «Rimi» un «Supernetto» veikalos, kā arī nolemts apturēt sadarbību ar piegādātāju.

«Pārtikas kvalitāte un drošība vienmēr ir «Rimi» prioritāte, tāpēc, ņemot vērā publiski sniegto informāciju PVD mājaslapā un atklātos pārkāpumus, kur pašlaik vēl gaidām precizējošu informāciju, jau šobrīd esam apturējuši sadarbību ar «Triom» piegādātāju, lai to tuvākajā laikā izvērtētu. Šobrīd no tirdzniecības tiek izņemta visa piegādātāja produkcija. Līdz šim «Rimi» un «Supernetto» sortimentā noteiktu akciju ietvaros bija atrodama tikai atsevišķa piegādātāja produkcija nelielos apjomos,» skaidroja «Rimi Latvia» kvalitātes vadītāja Māra Tamane.

Arī SIA «Elvi Latvija» komercdirektore Laila Vārtukapteine sacīja, ka mazumtirgotājs ir apzinājis tos «Elvi» veikalus, kuros ir šī piegādātāja prece. «Tie ir tikai daži veikali. Šobrīd šis preces ar steigu tiek izņemtas no tirdzniecības. «Elvi» mēģina sazināties ar pašu piegādātāju SIA «Triom», lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par notikušo,» sacīja viņa.

«Maxima Latvija» Procesu un kvalitātes vadības departamenta direktore Dace Grava sacīja, ka «Maxima Latvija» veikalos bija pieejami tikai divi produkti no šī piegādātāja - cepumi «Saldie kauliņi» un ātri pagatavojamā uzkoda «Snack». «Saņemot informāciju no plašsaziņas līdzekļiem, uzreiz reaģējām, un šobrīd šie produkti tiek izņemti no veikalu plauktiem un tiks atdoti piegādātājam. Tāpat aicinām tos klientus, kas ir iegādājušies šos produktus, ar čeku doties atpakaļ uz veikalu, lai saņemtu par pirkumu iztērēto naudu. Veikalos tiks izvietota informācija par šo divu produktu atsaukumu,» teica Grava.

Viņa piebilda, ka «Maxima Latvija» pēc šī gadījuma nekavējoties pārtrauca šo produktu tirdzniecību, kā arī plāno pārtraukt sadarbību ar piegādātāju «Trion».

«Esam pārsteigti, ka šādu informāciju uzzinām no žurnālistiem, nevis saņemam oficiālu informāciju no PVD, kas mums ļautu uz šādām situācijām reaģēt daudz ātrāk,» viņa pauda.

Jau ziņots, ka PVD SIA «Triom» noliktavā Jelgavā atklājis vērienīgu vecu pārtikas preču pārmarķēšanu, konstatējot gandrīz desmit tonnas dažādu saldumu - konfektes, šokolāde, cepumi, kam beidzies derīguma termiņš.

Kā informēja PVD pārstāve Ilze Meistere, pārbaudē iegūtā informācija liecina, ka SIA "Triom" preces piegādājis plašam tirgotāju lokam, tostarp lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem - lielveikaliem "Maxima" un "Rimi", "Mego», "Elvi".

    Tēmas
    Aktuālais šodien
    Jaunākās ziņas
    Svarīgākais
    Uz augšu