P, 15.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sirsnīgi! Ar skaistumkopšanu, šahu un koncertu atzīmē senioru dienu

Egoiste
Sirsnīgi! Ar skaistumkopšanu, šahu un koncertu atzīmē senioru dienu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

1. oktobrī Rīgas pilsētas sociālās aprūpes centrā (RSAC) «Gaiļezers» labdarības fonds Labdaris.lv bija noorganizējis vērienīgu Starptautiskās veco ļaužu dienas pasākumu. Dienas pirmajā pusē vairākos centra korpusos notika dažādas aktivitātes, piemēram, šaha spēlēšana, mūzikas terapija un citas, bet pēcpusdienā RSAC «Gaiļezers» iemītnieki varēja apmeklēt svinīgu koncertu.

Atzīmējot Starptautisko veco ļaužu dienu, vēlamies pievērst sabiedrības uzmanību senioru problēmām Latvijā. Vientulība, ierobežotas iespējas, trūkums ir tikai dažas no tām. Tāpat Labdaris.lv vēlējās padarīt šo dienu īpašu vismaz dažiem simtiem mūsu sirmgalvju un uzsvērt to, ka ikviena cilvēka saknes, vecmāmiņa un vectētiņš, ir pelnījuši rūpes, cieņu un atzinību.

No pulksten 10.00 līdz 13.00 RSAC «Gaiļezers» iemītnieki varēja piedalīties dažādās aktivitātēs: spēlēt šahu, apmeklēt muzikālo terapiju, gleznot uz stikla un veidot dekorācijas savām istabiņām no dabas materiāliem un papīra. Paralēli tam bija atvērts skaistumkopšanas salons, kurā ikviens, kas to vēlējās, varēja saposties svinīgajam svētku koncertam pēcpusdienā.

Neilgi pirms pulksten 15.00 sākās koncerts, kurā bez maksas uzstājās dažādi Latvijā labi pazīstami skatuves mākslinieki: dejotāji, dziedātāji, cirka mākslinieki un citi. Koncertu vadīja Jānis Bukšs, par skaņu rūpējās Andrejs Skorinkins. Vislielāko skatītāju sajūsmu izpelnījās mazais talants Eduards Rediko.

«Ikdienā par senioru problēmām un vajadzībām atceras tikai retais. Netrūkst ļaužu, kuriem nav bērnu vai mazbērnu, kas apciemo, palīdz un rūpējas. Mūsu mērķis bija sarīkot svētkus vismaz daļai sirmgalvju, lai atgādinātu ikvienam, ka viņi ir tepat blakus un ir pelnījuši mūsu atbalstu. Ikviens no viņiem taču kādreiz ir palīdzējis augt un pilnveidoties kādam bērnam, kas nu jau ir pieaudzis,» stāsta Labdaris.lv dibinātājs Aleksandrs Čistovs.

RSAC «Gaiļezers» Sociālā darba struktūrvienības vadītāja Ieva Dortāne pastāstīja, ka senioru dienu centrā atzīmē katru gadu, bet šī ir pirmā reize, kad to dara ar tik vērienīgu pasākumu. Viņu ļoti patīkami pārsteidza tas, ka uz pasākumu bija ieradušies brīvprātīgie, kas apciemoja tos centra iemītniekus, kuri paši nevar pārvietoties.

Visi koncerta dalībnieki uzstājās bez maksas. Liels paldies viņiem!

Koncerta dalībnieki: Andrejs Skorinkins, Jānis Bukšs, Riga City Jazz (Alises Košelevas vadībā), SDC Vecrīga (Allas Matjušenko vadībā), dejotāji Juris un Ināra Strazdiņi, cirka studija «Arlekīns», burvju mākslinieks Dmitrijs Bubins, Sergejs Boicovs, Eduards Rediko, Anna Ušakova, Andrejs Meļņikovs, teātris «Raiskije ptički» (Viktora Busigina vadībā), Romāns Testelecs.

Jūs varat sniegt palīdzību grūtībās nonākušajiem, apmeklējot labdarības portālu www.labdaris.lv un ziedojot.

Rekvizīti

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv

Jūs varat ziedot, arī zvanot uz ziedojumu tālruņiem rezerves fondam: 90006881 (ziedojums — 1.42 EUR) un 90006771 (ziedojums — 7.11 EUR).

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu