Sv, 25.09.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Windows 10 būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums

LETA
Windows 10 būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: AP/Scanpix

Topošā «Microsoft» jaunās paaudzes operētājsistēma «Windows 10» piedāvās jaunu iespēju spektru un pirmā gada laikā nodrošinās bezmaksas atjauninājumu līdzšinējo operētājsistēmu «Windows 7», «Windows 8.1» un telefonu operētājsistēmas «Windows Phone 8.1» lietotājiem, trešdien tiešsaistē no Redmondas, ASV, paziņoja «Microsoft Corp.» pārstāvji.

Līdz šim «Windows 10» beta versijas testēšanā iesaistījušies jau pusotrs miljons lietotāju, kuri snieguši aptuveni 800 000 atsauksmes un komentārus par aptuveni 200 000 tēmām. Jaunā operētājsistēma tiks laista klajā šogad, bet jau tagad tās izstrādes versija ir pieejama, reģistrējot e-pastu uzņēmuma mājaslapā.

Nozares un mediju pārstāvjiem tika prezentētas vairākas jaunas funkcijas un ierīces, kuras «Microsoft» saista ar jaunās operētājsistēmas veiksmi. Jaunums būs datoros un planšetdatoros pieejamais, līdz šim tikai mobilajos tālruņos lietotais, ar balsi vai teksta ziņojumiem vadāmais digitālais asistents «Cortana», kas nodrošinās padomus, ātru piekļuvi datiem un informācijai, kā arī atgādinājumu funkcijas.

Līdz ar «Windows 10» «Microsoft» laidīs klajā arī jaunas paaudzes interneta pārlūku, kurš izstrādes stadijā tiek saukts «Project Spartan» un izstrādāts, īpaši ņemot vērā paplašinātas savietojamības iespējas un nodrošinās uzlabotu lietošanas pieredzi.

Jaunums būs arī ar «Windows 10» saistītās hologrāfiskās lietotnes, kuru darbību nodrošinās jaunās «HoloLens» bezvadu hologrāfiskās brilles, ar kuru palīdzību lietotājam tiks piedāvāta trīsdimensiju hologrammu platforma, kura ar sensoru palīdzību atpazīs žestu vadību un ļaus izmantot «Windows 10» iespējas telpiski un bez piesaistes citām ierīcēm.

Tuvāko mēnešu laikā «Microsoft» sola sniegt jaunu informāciju par «Windows 10» izstrādes gaitu un jaunumiem.

Nākamnedēļ būs pieejama jaunākā «Windows 10» tehniskā priekšskatījuma versija datoriem un februārī uzņēmums tādu sola arī tālruņiem. Pievienoties «Windows Insider» programmai un iepazīties ar jaunajām «Windows» iespējām iespējams interneta adresē «http://preview.windows.com».

Kompānija «Microsoft» dibināta 1975.gadā, tā ir pasaules līdere programmatūras, pakalpojumu, ierīču un risinājumu izstrādē.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu