Gadumijas brīvdienās policija veiks masveida reidus uz ceļiem

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Gaidāmajās gadumijas svētku brīvdienās policija veiks masveida reidus uz Latvijas ceļiem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atgādināja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Krapsis vēlreiz aicināja cilvēkus nepieļaut paziņām, draugiem un radiem sēsties pie stūres apreibinošo vielu ietekmē.

Krapsis atgādināja, ka policija izmanto visas iespējas, lai pieķertu neapzinīgos autovadītājus, piemēram, aizvadītajās brīvdienās vienā no reidiem izmantots apmācīts suns, ar kura palīdzību meklētas narkotiskās vielas.

Jau ziņots, ka alkohola reibumā svētku brīvdienās pie stūres pieķerti 93 autovadītāji, no kuriem puse bijuši vairāk nekā pusotras promiles reibumā.

Salīdzinot ar pērnā gada Ziemassvētku brīvdienām, šādu autovadītāju ir bijis krietni vairāk.

Vēl viens autovadītājs aizturēts aizdomās par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu ietekmē.

Krapsis atzina, ka šis gads ceļu satiksmes jomā acīmredzot noslēgsies uz negatīvas nots, uzsverot lielo negadījumos cietušo un bojā gājušo skaitu. "Jācer, ka nākamgad visa sabiedrība saņemsies un situācija mainīsies," viņš teica.

Jau vēstīts, ka ceturtdienas rītā ceļu satiksmes negadījumā Madonā gājis bojā 1999.gadā dzimis jaunietis, pastāstīja Krapsis. Patlaban pieejamā informācija liecina, ka jaunietis nav spējis novaldīt automašīnu, nobraucis no ceļa un iebraucis kokā, gūstot letālas traumas.

Uz augšu