"Tallink" kruīza kuģi "Isabelle" atjaunos Somijā

FOTO: Evija Trifanova/LETA

"Tallink" kruīza kuģi "Isabelle" pusotru nedēļu atjaunos Nāntali kuģu būvētavā Somijā, aģentūru LETA informēja AS "Tallink Latvija" pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece.

Viņa pavēstīja, ka kruīza kuģis "Isabelle" svētdien, 24.martā, dosies uz Nāntali kuģu būvētavu, lai tam veiktu plānoto atjaunošanu, bet maršrutā Rīga-Stokholma kuģis atgriezīsies 5.aprīlī.

Pēc Mucenieces teiktā, plānotās apkopes laikā tiks veikti regulārie tehniskie darbi un tiks atjaunotas un uzlabotas vairākas pasažieru telpas. Jaunu vizuālo identitāti un jaunu apkalpošanas konceptu iegūs restorāni "Dinning Room" un "Chief`s Kitchen". Kuģim tiks veikti arī tehniskie uzlabojumi, lai uzlabotu tā energoefektivitāti un samazinātu emisijas.

"Isabelle" tehniskās apkopes laikā maršrutā Rīga-Stokholma turpinās kursēt kuģis "Romantika".

"Isabelle" ir sestais "Tallink Grupp" kuģis, kas tiks modernizēts 2019.gada pirmajā ceturksnī. Atbilstoši kompānijas īstenotajai kuģu renovācijas programmai "Tallink Grupp" kuģi tiek uzlaboti un atjaunoti vismaz divas reizes piecu gadu periodā. Pēdējo piecu gadu laikā kompānija kuģu uzlabošanā investējusi gandrīz 90 miljonus eiro.

Satiksmi starp Rīgu un Stokholmu "Tallink Grupp" sāka 2006.gada aprīlī. "Tallink " prāmji reisus starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām veic katru dienu.

"Tallink Latvija" reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 560 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2017.gadā bija 2,095 miljoni eiro un peļņa - 149 581 eiro.

"Tallink Grupp" akcijas kotē Tallinas biržas oficiālajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija "Infortar", kam pieder 39% "Tallink Grupp" akciju.

Uz augšu