Veiktas izmaiņas "Olainfarm" meitasuzņēmumu valdēs

FOTO: Ieva Makare/LETA

Veiktas izmaiņas zāļu ražotāja "Olainfarm" meitasuzņēmumu "Latvijas aptieka" un "Silvanols" valdēs, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

"Olainfarm" pārstāvji informē, ka otrdien, 9.aprīlī, "Latvijas aptieka" valdes locekļa amata ir atsaukts Oļegs Grigorjevs un Žanete Eihmane, bet no "Silvanols" valdes locekļa amata ir atsaukts Ingus Balandins.

Vienlaicīgi atsauktas visas pilnvaras, kuras "Latvijas aptieka" ir izdevusi līdz 2019.gada 8.aprīlim, kā arī visas pilnvaras, kuras "Silvanols" ir izdevis līdz 2019.gada 11.aprīlim.

"Ievērojot iepriekš minēto, "Olainfarm" norāda uz iespējamiem pārpilnvarošanas faktiem un aicina pārliecināties par jebkuru pārstāvības tiesību, kas piešķirtas izmantojot atsauktajās pilnvarās piešķirtās pārpilnvarojuma tiesības, spēkā esamību, kā arī rūpīgi izvērtēt jebkādu dokumentu un/vai rīcību, kas realizēta no minēto personu puses pilnvaru esamības laikā," teikts paziņojumā.

"Olainfarm" pārstāvji norāda, ka jebkuri dokumenti, darījumi un/vai rīcība, kas realizēta bez spēkā esoša pilnvarojuma attiecīgajai sabiedrībai nebūs saistoši un tai nebūs pienākums atbildēt par jebkādiem zaudējumiem, kas tādējādi varētu rasties kādai trešajai pusei.

Tādējādi darbu "Latvijas aptieka" valdē turpina Alla Čudovska, Sintija Zaņģe, Ilmārs Pajuste un Olga Ivanova, savukārt "Silvanols" valdē darbu turpina Liene Puriņa, Artūrs Rudmiezis un Jevgeņijs Zainapovs, liecina "Firmas.lv" informācija.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Olainfarm" jaunieceltā padome 4.aprīlī veica izmaiņas kompānijas valdes sastāvā, tostarp par kompānijas valdes priekšsēdētāju tika iecelts Lauris Macijevskis.

Atbilstoši padomes lēmumam no amata tika atbrīvots kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Grigorjevs, kā arī valdes locekļi Mihails Raizbergs un Vladimirs Krušinskis, bet darbu "Olainfarm" valdē turpina Veronika Dubicka, Raimonds Tereņtjevs, Mārtiņš Tambaks un aprīļa sākumā valdē ieceltais Macijevskis. Vienlaikus kompānijas valdē no jauna iecelta "Olainfarm" lielākā akcionāra "Olmafarm" vadītāja Milana Beleviča, kā arī Signe Baldere-Sildedze un Mārtiņš Pūriņš.

"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.

Uz augšu