Nākamnedēļ tiks atklāts lielākais un modernākais "Kesko Senukai" veikals Latvijā (1)

TVNET | FINANCENET
Foto: Publicitātes foto.

Investējot vairāk nekā sešus miljonus eiro, “Kesko Senukai Latvia” lielāko un modernāko lielveikalu “K Senukai” tirdzniecības centrā “Ozols” Mazajā Rencēnu ielā 1 atklās 8. novembrī, plkst. 11:00. Pirmajās atklāšanas dienās lielveikals priecēs apmeklētājus ar plašu izklaides programmu visai ģimenei un īpašiem piedāvājumiem, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā.

Jau no veikala atklāšanas plkst. 11:00 apmeklētājus gaidīs improvizācijas teātra aktieri, kuri aicinās piedalīties ne tikai dažādās viktorīnās ar pārsteiguma balvām, bet arī pārbaudīt ātrumu un veiklību īstās dārgumu medībās. Gan lielākie, gan arī mazākie viesi veikala tehnoloģiju nodaļā varēs piedzīvot 3D realitāti un izmēģināt jaunākās viedierīces. Mazākie apmeklētāji 9. un 10. novembrī tiks aicināti arī uz sejas apgleznošanas darbnīcām, kur viņi varēs pārtapt par kādu multfilmas varoni vai citu tēlu.

“Tā kā mūsdienās pircēji apmeklē veikalus ne tikai pirkumu veikšanai, bet arī detalizētai tehnoloģiju un citu produktu izpētei, izmēģināšanai un iepazīšanai, šī veikala veidošanā īpašu uzmanību pievērsām daudzveidīga sortimenta, augsta klientu servisa, profesionālu konsultāciju un citu pakalpojumu nodrošināšanai. Mūsu prioritāte ir radīt vidi, kurā gan ģimenes un jaunieši, gan būvniecības profesionāļi un citi eksperti var vienuviet ērti un ātri izvēlēties sev piemērotākos produktus un iegādāties visu nepieciešamo. Esmu pārliecināts, ka tādējādi “K Senukai Ozols” mūs tuvinās mērķa sasniegšanai – būt Latvijas iedzīvotāju izvēlei numur viens,” saka “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Mariuss Šukausks.

Kā iepriekš ziņots, teju 20 000 kvadrātmetru lielveikalā “K Senukai Ozols” apmeklētājiem būs pieejams plašākais preču sortiments no tūkstošiem Latvijas un pasaules ražotāju ar vairāk nekā 60 000 sadzīves, būvmateriālu un elektroprecēm. Jaunajā veikalā ir īpaši padomāts par pircēju ērtībām, aprīkojot to ar virkni digitālu inovāciju, kas būtiski ietaupīs klientu laiku un paātrinās apkalpošanas procesu. Autovadītājiem būs pieejama plaša autostāvvieta 750 automašīnām un ērtu piebraukšanu no jebkuras Rīgas puses.

Svarīgākais
Uz augšu