Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Pixabay

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Neieplāno vairāk, kā iespējams paveikt 24 stundu laikā. Visdažādāko iepirkumu, sevis lutināšanas pasākumiem, piemērotāka dienas otrā puse! Tu šobrīd lieliski sapratīsies ar savām atvasītēm.

VĒRSIS Katru aizrādījumu no mājinieku vai draugu puses uztversi ļoti saasināti. Taču zvaigznes iesaka nedaudz apspiest emocionālo pusi un uzklausīt līdzcilvēku viedokli, jo tajā slēpsies liela daļa patiesības!

DVĪŅI Tu nespēsi pilnībā atslēgties no darbiem, iekams nebūsi salicis punktus uz i svaigākajiem projektiem. Tava centība nebūs pamatojama ar godkāri, bet gan vēlmi pēc iespējas ātrāk uzlabot savu materiālo situāciju.

VĒZIS Būsi draudzīgs un izpalīdzīgs gan pret tuvākajiem draugiem, paziņām, gan, protams, pret mājiniekiem. Ja finansiālā situācija to ļaus, labprāt sagādāsi lielāku pārsteigumu savām atvasītēm.

LAUVA Bez īpašiem centieniem, iekarosi apkārtējo sirdis, uzticību. Šis var izrādīties īstais brīdis, lai meklētu jaunus domubiedrus, risinātu attiecību sarežģījumus ar esošajām paziņām vai otro pusīti.

JAUNAVA Tavu rūpīgi izplānoto dienas kārtību var izjaukt neparedzēti apstākļi, tai skaitā attālāku radinieku apciemojums. Neskatoties uz sākotnēji nelielo apjukumu, diena paies ļoti jautrās noskaņās.

SVARI Diena, kad varēsi mierīgi pasēdēt un padomāt par saviem līdzšinējiem sasniegumiem un arīdzan nākotnes iecerēm. Vakarpusē noskaņojums mudinās doties ārpus mājas, baudīt sabiedrību.

SKORPIONS Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, alksi sakārtot vidi ap sevi. Kāds Skorpions ķersies pie garāžas vai pieliekamās telpas revidēšanas, cits mēģinās viest lielāku skaidrību attiecībās ar mājiniekiem.

STRĒLNIEKS Tu uzskatīsi, ka ir pienācis īstais brīdis iekrājumu iztērēšanai, kā nekā esi gana strādājis, lai tagad nedaudz atpūstos. Tomēr, esi uzmanīgs, pārmērīga tērēšanās var radīt paliekošas sekas.

MEŽĀZIS Nekautrējies vairāk domāt, sapņot par savu nākotni, veidot to tieši tādu, kādu to vēlies! Tava praktiskā, saimnieciskā daba un neatlaidība noteikti palīdzēs sasniegt jauni nospraustos mērķus.

ŪDENSVĪRS Šodien apliecināsi savu impulsīvo un nedaudz neprognozējamo dabu. Līdzcilvēki īsti nespēs izsekot tavam noskaņojumam, rīcības motivācijai, taču tevi tas nemaz nesatrauks.

ZIVIS Tevi šodien var ātri saniknot apkārt notiekošais. Taču zvaigznes patiesi neiesaka iesaistīties strīdus situācijās, jo tās visu tikai un vienīgi sarežģīs. Labāk pievērsies garīgajai pilnveidošanai, meditācijai.

SVĒTDIENA

AUNS Savas spītības, stūrgalvīgas dēļ, tu vari sev radīt ne tikai liekas galvassāpes, bet arī asākus konfliktus ar tuviniekiem. Ieguvēji būs tie Auna zīmes pārstāvji, kuri pratīs saglabāt savaldību.

VĒRSIS Šī diena būs kā radīta, lai nedaudz izkustētos, pievērstos sportiskām aktivitātēm. Ja nekādi nevēlies svīst sporta zālē, varbūt dodies garākā pastaigā gar jūru vai vismaz pievērsies mājas uzkopšanas darbiem.

DVĪŅI Neiznieko laiku sīkumos, ķeries klāt nopietnākām lietām. Ja miteklis prasa nelielu remontu, kuru vari paveikt paša spēkiem, ilgi nedomā – rīkojies! Saskarsmē ar laulāto centies būt maigāks, iejūtīgāks.

VĒZIS Garastāvoklis var izrādīties nenoturīgs. No vienas puses gribēsi paveikt ko praktisku, bet no otras puses kļūt nedaudz nerātns, bezrūpīgs un ļauties dzīves bohēmiskajai pusei. Galvenais, it visā mēra izjūta!

LAUVA Diemžēl var rasties konfliktsituācijas, ar kādu no radiniekiem. Strīdus iemesls visticamāk būs saistīts ar materiālo dzīves pusi. Zvaigznes silti neiesaka aizdot naudu un radušos strīdus, risināt diplomātiskā ceļā.

JAUNAVA Pārmērīga kavēšanās pagātnes nebūšanās var padarīt tevi nomāktu un bremzēt jaunu biznesa vai radošo ieceru dzimšanu. Palaid vaļā negatīvās domas, tu no tā būsi viennozīmīgs ieguvējs!

SVARI Labprāt pavadīsi laiku radu, tuvu draugu sabiedrībā. Ja vakarā ieplānots pasākums ar iedzeršanu, laicīgi apdomā, kam labāk uzticēt šofera pienākumus! Saskarsmē ar mīļoto valdīs neapšaubāmas kaislības.

SKORPIONS Lai atjaunotu nedēļas laikā iztērētos enerģijas krājumus, droši ļaujies sapņiem, filozofiskiem apcerējumiem. Daži Skorpioni nesmādēs garīgu literatūru, citi mieru radīs meditācijā.

STRĒLNIEKS Šobrīd labprātāk laiskosies pa māju, ļausies slinkumam un bezrūpībai. Šāda veida noskaņojums palīdzēs atbrīvoties no ikdienas uztraukumiem, saspringuma. Vakarā tevi var pārņemt erotiskas iekāres.

MEŽĀZIS Tā īsti nevēlēsies nevienam atklāt, kas patiesi darās tavās domās. Taču der apzināties, ka tuviniekiem, jūtot tavu noslēgtību, var rasties pamatoti pārmetumi. Centies šajā situācijā rast zelta vidusceļu!

ŪDENSVĪRS Tavs optimisms būs apskaužams. Ja vien vēlēsies, spēsi pulcēt ap sevi kuplu domubiedru pulku, radīt jaunas idejas, paust savus mākslinieciskos talantus. Mīlas frontē var pavīdēt neliela greizsirdība.

ZIVIS Centies nepārspīlēt maznozīmīgus sadzīviskus strīdus ģimenē, neuzpūst no tiem lielo scēnu. Ja laulātais paudīs manāmāku uzstājību nekā ieraksts, tu momentāni izrādīsi vēlmi distancēties.

Uz augšu