Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

Beautiful young woman with pin-up make-up and hairstyle posing in studio with white board.

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Kāds Auna zīmes pārstāvis beidzot var sadūšoties izdarīt ko tādu, ko finansiālu vai kādu citu apstākļu dēļ, par ko iepriekš pat nav atļāvies sapņot. Jautājumus, kas skar naudas izlietojumu risini kopā ar otro pusīti!

VĒRSIS Sajutīsi sevī mājojam mākslinieka garu. Iedvesma ļaus tev radīt brīnumu lietas. Tu šobrīd viegli radīsi kopīgu valodu ar visa gada gājuma cilvēkiem, radīsiet paliekošu iespaidu par sevi.

DVĪŅI Saudzējot savu veselību, parūpējies gan par atbilstošu apģērbu laikapstākļiem, gan par pietiekamu vitamīnu devu. Lai uzturētu tonusā savu garīgo veselību, zvaigznes iesaka novelt no sirds visus smagumus.

VĒZIS Izmanto brīvo laiku, lai dotos neliela izbraucienā, apmeklētu kultūras pasākumu vai sarīkotu nelielas mājas svinības. Apkārt sev vēlēsies redzēt tikai pašus tuvākos cilvēkus.

LAUVA Vēlēsies sajust adrenalīna devu, tāpēc meklēsi iespējas iesaistīties nervus kutinošos pasākumos. Dari, ko darīdams, taču atceries, ka riskam ir visai trauslas un dažkārt neuztaustāmas robežas.

JAUNAVA Būsi noslēpumains un neizdibināms. Un tas, savukārt, burtiski kā magnēts piesaistīs pretējā dzimuma pārstāvjus. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem būs visas iespējas atrast savu otro pusīti.

SVARI Nebūsi sajūsmināts par atmosfēru mājas dzīvē, taču uz sitiena, nespēsi neko kardināli mainīt lietas labā. Un ja reiz nevari neko izmainīt, varbūt dodies brīvdienu baudīt savā nodabā un gaidi labākus laikus.

SKORPIONS Skaidri un bez aplinkiem paudīsi savas vēlmes, kas no vienas puses būs apsveicami, bet no otras var radīt pretenzijas no apkārtējiem. Galvenais, savos izteikumos būt pietiekami diplomātiskam.

STRĒLNIEKS Dienas pirmajā pusē rosīsies pa māju, centīsies visādi iepriecināt savus tuviniekus. Taču vakarā ļausies savām vēlmēm, tieksies pēc nakts dzīves labumiem, jauniem iespaidiem, piedzīvojumiem.

MEŽĀZIS Veiksmīgs laiks, lai dotos uz siltākām zemēm, meklētu saikni ar domubiedriem, radošo sabiedrību. Attiecībās ar mīļoto var parādīties nelielas grūtības komunikācijā, taču tās dienas beigās mitēsies.

ŪDENSVĪRS Ļoti dinamiska diena, kura sevī ietvers gan tīkamus brīžus, gan asākas situācijas. Ja kādu Ūdensvīru nomoka iekšējā spriedze, to pavisam vienkārši būs noņemt ar fizisku aktivitāšu palīdzību.

ZIVIS Alksi pēc mīļotā cilvēka uzmanības un sirds siltuma, taču nevēlēsies atklāti likt manīt par to, tev šķitīs, ka otrai pusītei pašai par to ir jāaizdomājas. Ņem vērā, ka zināmas norādes tomēr var nākties sniegt.

SVĒTDIENA

AUNS Būsi sapņaini noskaņots, labprāt gremdēsies patīkamās atmiņās, lai aizbēgtu no sarežģītās tagadnes. Zvaigznes čukst priekšā, ka tev ir vērts izstāstīt kādam savu bēdu stāstu, tādejādi tu jutīsies daudz labāk.

VĒRSIS Tavi uzskati, pārliecība, var nonākt pretrunā ar apkārtējo viedokli, taču tas neatturēs tevi no iecerētā mērķa. Šoreiz spītība būs attaisnota, tu spēsi apliecināt līdzcilvēkiem, ka rīkojies nekļūdīgi!

DVĪŅI Tu sevī iemiesosi īstu nemiera garu. Mājinieki nevarēs nobrīnīties par to, kur tu spēj smeļaties tik daudz enerģijas. Dienas beigās nav izslēgta patīkama atkalredzēšanās ar bērnības dienu draugu.

VĒZIS Pirms kaut ko apgalvot, pārliecinies, ka sevis sacīto balsti uz pārbaudītu, patiesu informāciju. Zvaigznes iesaka veltīt vairāk laika elementārai relaksācijai - paklausies mūziku, paskaties labu filmu.

LAUVA Emocionālā ziņā būsi pacilāts un atraisīts. Vēlēsies sniegt tuviniekiem labāko, ko spēj. Arī attiecībās pret draugiem būsi labestīgs un pretimnākošs. Pielūko, lai tavs dāsnums nerada robu ģimenes budžetā!

JAUNAVA Spēsi ātri iejusties jebkurā sabiedrībā, uztvert jaunu informāciju. Tavā kompānijā neviens nejutīsies garlaikots. Kopdzīvē ar mīļoto būsi atklāts un draudzīgs, ko partneris spēs attiecīgi novērtēt.

SVARI Būsi nepastāvīgs, vari sajust iekšējas pretrunas, kamdēļ šaubīsies un nespēsi pieņemt pārliecinošus lēmumus. Taču, ja reiz esi ko nolēmis – atpakaļ vairs nelūkojies, dodies taisnā virzienā uz savu mērķi!

SKORPIONS Lai nebūtu jāvaino savās nebūšanās līdzcilvēki, labāk cik vien vari, dari paša spēkiem un mazāk uzticies solījumiem. Šis ir gana atbilstošs laiks mācībām, profesionālo iemaņu pieslīpēšanai.

STRĒLNIEKS Iespējams, jutīsi, ka esi par daudz izlaidis savas atvasītes, un tagad centīsies situāciju kaut kā saglābt. Problēma būs novēršama, taču tai būs nepieciešama pacietīga, psiholoģiski pareiza pieeja!

MEŽĀZIS Tu labprāt izbaudīsi to, kā tas ir, kad nekas nav jādara, kad mirkļa iegribas ir vienīgais rīcības motīvs. Attiecībās ar otro pusīti vēlēsies veicināt kaislības, seksuālo enerģētiku.

ŪDENSVĪRS Neturi savus plānus noslēpumā, atklāti izrunājies ar mīļoto par nākotnes iecerēm. Nenāktu par sliktu izzināt arī atvasīšu viedokli, varbūt tieši viņas piespēlēs kādu vērtīgu ideju!

ZIVIS Šodien tev piemitīs īpašs šarms un grācija, tāpēc esot sabiedrībā, nebrīnies, ja komplimenti birst kā no pārpilnības raga. Šis ir piemērots mirklis dažādu radošu, saviesīgu pasākumu īstenošanai.

Uz augšu