Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Unsplash

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Ģimenē valdīs sen nebijusi saskaņa un vienotība, tādēļ tu uzskatīsi par pienākumu padižoties ar to sabiedrības priekšā. Ja dodies izklaidēties, centies būt nedaudz apdomīgāks savos tēriņos.

VĒRSIS Šodienu pilnībā velti sev! Dari lietas, kuras sniedz baudu, aizej uz pirti vai skaistumkopšanas salonu. Palasi labu literatūru, droši ļaujies mākslas, kultūras vilinājumam. Vienīgi, esi piesardzīgāks ar grādīgo!

DVĪŅI Tu šodien vairāk balstīsies uz savām izjūtām, saprašanas un parnera viedoklī ieklausīsies tikai pienākuma pēc. Nav izslēgts, ka ātri vien nolemsi dienu pavadīt savā nodabā, ļauties savam vaļaspriekam.

VĒZIS Nevēlēsies pat domāt par tāliem braucieniem, ceļojumiem. Tu skaidri apzināsies, ka labi atpūsties var arī mājās. Esi piekāpīgāks pret savām atvasītēm, tad arī viņas pret tevi būs daudz atklātākas.

LAUVA Dienas pirmajā pusē velti sevi sportam, aktīvai atpūtai. Iespējams, arī laulātajam vajadzētu nedaudz izkustēties, kas nozīmē jūs varētu kopīgi doties uz sporta zāli. Vakarā palutini sevi ar labu mūziku.

JAUNAVA Piemērots laiks saviesīga un izklaidējoša rakstura pasākumu organizēšanai. Pagatavo saviem mājiniekiem, kādu kulinārijas kārumu. Biežāk uzslavē savu otro pusīti, izsaki viņai komplimentus.

SVARI Neskatoties uz to, ka formāli ir brīvdiena, tu strādāsi vairāk nekā jebkurā citā dienā. Pēcpusdienā noliec malā profesionālos panākumus un velti vairāk laika savai otrajai pusītei un atvasītēm.

SKORPIONS Tev tā vien gribēsies nedaudz pakaitināt mājiniekus, pārbaudīt viņu psiholoģisko noturību. Ņem vērā - ja laikā neapstāsies, izdzirdēsi par sevi ne visai patīkamas, taču samērā patiesas lietas.

STRĒLNIEKS Tieksies pēc lielākas neatkarības kā lēmumos, tā arī darbībās, taču zināmus šķēršļus šajā sakarā tev var radīt tuvinieki. Neuzstāj uz savu, šoreiz labāk piekāpieties vairākumam!

MEŽĀZIS Piemērota diena, lai dotos apciemot savus vai otrās pusītes vecākus. Kopā ar mīļoto, audzini bērnos labas manieres, neļauj viņiem darīt tev kaunu. Vakarā parūpējies par romantisku noskaņojumu.

ŪDENSVĪRS Ejot uz veikalu, sastādi pērkamo lietu sarakstu, pretējā gadījumā, vari krist neapdomīgu, nevajadzīgu pirkumu gūstā. Laulātais var sniegt vērtīgus padomus, kā būt taupīgākam, apdomīgākam tēriņos.

ZIVIS Tava intuīcija darbosies nevainojami. Tā nekļūdīgi pateiks priekšā, kā kurā situācijā labāk uzvesties. Atrodi kādu nodarbošanos, kas palīdzētu atbrīvoties no uzkrātās psiholoģiskās spriedzes.

SVĒTDIENA

AUNS Garastāvokli manāmi ietekmēs apkārtējie apstākļi. Ja saskaries ar sarežģījumiem, neļauj tie izsist sevi no līdzsvara. Iespējams, ka par sevi atgādinās draugi, kuri vēlēsies vakaru pavadīt tavā sabiedrībā.

VĒRSIS Šis nu ir tas brīdis, kad veltīt laiku otrajai pusītei. Astroloģiskā situācija ļaus radīt vajadzīgos apstākļus romantiskajai gaisotnei. No savas puses, nekautrējies paust patiesās jūtas pret partneri.

DVĪŅI Tevi saistīs krāšņas lietas. Kāds Dvīnis, par izklaidi var izvēlēties nervus kutinošas nodarbes. Taču aizrauties nevajadzētu, jo diemžēl iespējams traumatisma risks. Esot pie stūres, ievēro atļauto ātrumu.

VĒZIS Diena gluži kā radīta mākslinieciskām nodarbēm, estētiskās pasaules un erotisko prieku baudīšanai. Pierādi savu mīlestību pret otro pusīti ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem.

LAUVA Otrā pusīte var būt nemierā, ar kādu no taviem izgājieniem. Mēģini izskaidrot rīcības motīvus, bet ja tas radušos spriedzi nemazina, sagādā mīļotajam romantisku pārsteigumu.

JAUNAVA Neaizskar līdzcilvēku uzskatus, atturies no nevajadzīgas kritikas. Zvaigznes iesaka vairāk ieklausīties apkārtējo sacītajā, mācīties no viņu pieļautajām kļūdām. Vakarā iemalko glāzi laba vīna.

SVARI Pateicoties tavām pūlēm, jūtami uzlabosies attiecības ar mājiniekiem. Atbilstoša diena, lai kopīgi dotos izklaidēties. Pēcpusdienā visticamāk sajutīsi vēlmi pabūt vienatnē, sakārtot domas.

SKORPIONS Lai ieprecinātu mīļoto, būsi gatavs uz visu, pat uz varonīgu rīcību. Šis ir piemērots laiks sporta sacensībām. Nav izslēgts, ka tajās iegūsi godalgotu vietu. Saskarsmē ar atvasītēm nekļūsti pavēlniecisks.

STRĒLNIEKS Lieki neizaicini likteni, atturies no iesaistīšanās ekstrēmos pasākumos. Piekrīti tikai saprātīgam riskam un nepārvērtē savas fiziskās spējas! Veikalam šodien met lielu līkumu.

MEŽĀZIS Ja neatradīsi pienācīgi daudz laika tīkamai atpūtai, tad turpmāk nekāds dižais strādātājs nebūsi. Vairāk uzturies radošu, bezrūpīgu cilvēku sabiedrībā, tā tevi noskaņos uz vajadzīgā viļņa.

ŪDENSVĪRS Tavs noskaņojums rīta pusē nebūs no labākajiem. Lai uzlabotu omu, dodies garākā pastaigā, izvēdini galvu no ikdienas steigas, uzktraukumiem. Pēcpusdienā vari meklēt saikni ar saviem domubiedriem.

ZIVIS Kaut arī pats diez ko čakls nebūsi, apkārtējos tevi kaitinās tieši slinkums un nevīžība. Audzini savām atvasītēm saudzīgāku attieksmi pret viņiem piederošajām lietām, naudas vērtību.

Uz augšu