"Rīgas ūdens" ārkārtējās situācijas laikā par kavētiem maksājumiem ūdensapgādi neatslēgs

FOTO: Pixabay

Saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī SIA "Rīgas ūdens" turpinās nodrošināt ūdensapgādi arī tiem klientiem, kuriem iekrājušies parādi iekavētu maksājumu dēļ, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

"Realizējot sociāli atbildīgu politiku, ūdensapgādes uzņēmums klientiem nodrošinās ūdensapgādes pakalpojumus stratēģiski svarīgajos objektos," uzsvērts uzņēmuma paziņojumā. Pēc viņu paustā, koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatībai nav ietekmes uz uzņēmuma sniegto pakalpojumu nodrošinājumu.

Jau vēstīts, ka sakarā ar Covid-19 straujo izplatību un ņemot vērā valsts un Rīgas pašvaldības ieteikumus, "Rīgas ūdens" uz nenoteiktu laiku ir pārtraukusi klientu apkalpošanu klātienē. Tāpat uz nenoteiktu laiku tiek atceltas klātienes konsultācijas par tehniskajiem noteikumiem, būvniecības ieceres dokumentācijas saskaņošanu, atzinumu izsniegšanu, rakšanas darbu atļaujām un citiem tehniskajiem jautājumiem, kā arī Rīgas ūdensapgādes pastāvīgās ekspozīcijas un uzņēmumu apmeklēšanas iespējas interesentu grupām.

Kā ziņots, Covid-19 dēļ, gandrīz visās Rīgas pašvaldības struktūrās, iestādēs un uzņēmumos pārtraukta apmeklētāju pieņemšana klātienē, kā arī noteikti citi ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Rīgas pašvaldības sociālās iestādes no šī gada 13.marta līdz 14.aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, piemērojot izņēmumus krīzes situācijā.

Rīgas pilsētas pašvaldības kapsētās klientu pieņemšana klātienē tiek veikta tikai saistībā ar bēru noformēšanu, bet Rīgas centrāltirgū ir pārtrauktas ekskursijas un degustēšanas pasākumi, tomēr produktu tirdzniecība turpināsies, maksimāli ievērojot drošības pasākumus.

Jau vēstīts, ka saistībā Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. Ārkārtējā situācija būs spēkā līdz šā gada 14.aprīlim. Covid-19 Latvijā līdz šim apstiprināta 111 cilvēkiem.

Uz augšu