Kā Eiropas monarhi aizvada darba dienas savos karaļnamos

FOTO: Reuters/Scanpix, Instagram

Vīrusa pandēmija skar arī bagātos, ietekmīgos un dižciltīgos. Kamēr sabiedrība tur īkšķus par princi Čārlzu, ieskatīsimies, kā sokas citiem Eiropas karaļnamu pārstāvjiem. 

Eiropas karaļnamu pārstāvji rāda piemēru un koronavīrusa pandēmijas laikā savus karaliskos pienākumus turpina veikt no mājām jeb karaliskajām dzīvesvietām. 

Zviedrijas, Beļģijas, Dānijas monarhu oficiālajos Instagram kontos varam aplūkot, kā noris viņu ikdiena. Daudzi publiskotie attēli ir ar parakstiem, kuri mudina cilvēkus palikt mājās, un pateicības vārdiem veselības aprūpes darbiniekiem par viņu nepagurstošajiem centieniem.

Zviedrijas karalis Gustavs un karaliene Silvija

Zviedrijas karaliskā ģimene šobrīd dzīvo un veic savus pienākumus no Hāgas pils, kas atrodas Stokholmas pilsētas pievārtē.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kungahuset (@kungahuset) on

Zviedrijas kroņprincese Viktorija 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kungahuset (@kungahuset) on

Norvēģijas kroņprincis 

Norvēģijas kroņprincis Hokons, kurš ir precējies ar kroņprincesi Metu Maritu, dalījās ar šo fotoattēlu, kurā viņš redzams videokonferencē sarunājamies ar Norvēģijas veselības aprūpes darbiniekiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Det Norske Kongehuset (@detnorskekongehus) on

Beļģijas karalis un karaliene

Attēlā redzams, kā Beļģijas karalis Filips tiešsaistē runājas ar veco ļaužu pansionāta iemītniekiem. Karaliskā ģimene šobrīd atrodas "Chateau de Laeken" pilī Briseles nomalē, kur Filips dzīvo kopā ar sievu Matildi un viņu četriem bērniem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Belgian Royal Palace (@belgianroyalpalace) on

Tikmēr karaliene Matilde labprāt savu tautu priecē ar dzejas lasīšanu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Belgian Royal Palace (@belgianroyalpalace) on

Dānijas kroņprincis 

Dānijas kroņprincis Frederiks šajā foto sarunājas ar brīvprātīgajiem vietējā Sarkanā Krusta centrā. Foto ir uzņemts Fredensborgas pilī, kur viņš dzīvo kopā ar savu sievu kroņprincesi Mariju.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DET DANSKE KONGEHUS (@detdanskekongehus) on

Uz augšu