"Cēsu alus" sāk ražot roku un virsmu dezinfekcijas līdzekli

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ieva Čīka / LETA

Alus darītava AS "Cēsu alus" sākusi ražot roku un virsmu dezinfekcijas līdzekli "Sanitizer Forte", aģentūru LETA informēja kompānijā.

"Santizer Forte" ir dezinfekcijas līdzeklis uz etilspirta (sastāvā 70%) un glicerīna bāzes, kas pildīts 500 mililitru tilpuma pudelē. Pirmajā partijā plānots saražot 70 000 pudeļu ar attiecīgo dezinfekcijas līdzekli.

"Cēsu alus" valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone piebilda, ka daļu no saražotā dezinfekcijas līdzekļa, proti, 5000 pudeļu plānots ziedot Cēsu klīnikai, Vidzemes slimnīcai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Cēsu filiālei. Dezinfekcijas līdzekļus uzņēmums nodrošinās arī saviem darbiniekiem.

Pēc viņas sacītā, izstrādājot dezinfekcijas līdzekli "Sanitizer Forte", ņemtas vērā Pasaules Veselības organizācijas norādes un to ir akreditējušas attiecīgās valsts iestādes, apstiprinot līdzekļa efektivitāti un atbilstošu etilspirta daudzuma koncentrāciju sastāvā vīrusu un baktēriju apkarošanai.

Iedzīvotājiem būs iespēja dezinfekcijas līdzekli iegādāties attālināti "Cēsu alus" internetveikalā ar piegādi uz mājām visā Latvijas teritorijā, kā arī to varēs iegādāties mazumtirdzniecības vietās. 

Jau vēstīts, ka 2018.gadā "Cēsu alus" strādāja ar 61,755 miljonu eiro apgrozījumu un 4,217 miljonu eiro peļņu. savukārt kompānijas 2019.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

"Cēsu alus" pamatkapitāls ir 8,31 miljons eiro. Uzņēmuma kapitālā 99% pieder Somijas koncernam "Olvi".

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu