FOTO: Publicitātes foto

Ikkatrs no mums meklē to īsto un vienīgo darba rīku, kas būs izcils sabiedrotais gan svarīgo darbu izpildē, gan atpūtas brīžos. Arvien populārākas kļūst ierīces, kuras ir viegli pārnēsājamas, bet saglabā jaudīgu veiktspēju, kā, piemēram, planšetdatori. Radošās sfēras pārstāve un aktrise Ieva Florence-Vīksne nesen savā īpašumā ieguva jauno Huawei MatePad 11 un dalās iespaidos, kāpēc planšetdators ir piemērots viņas krāsainajam ikdienas ritmam un kādas funkcijas noderēs kā studentiem tā profesionāļiem ar steidzīgu dienas ritmu.

1. Ērta ierīču savstarpēja savienošana

Kā pirmo, aktrise uzsver tieši vairākekrānu sadarbību (Multi-screen Collaboration) funkciju, jo tā visvairāk noder ikdienā. Ieva aktīvi izmanto pierakstu lietotni, aprakstot savas sajūtas un dzeju, tāpēc viedtālruņa savienošana ar planšetdatoru ļauj ātri un ērti pārnest iesākto tekstu no viedtālruņa uz planšetdatoru, lai turpinātu teksta apstrādi un papildinātu to ar svaigām idejām. Tieši tāpat var rīkoties arī ar cita veida failiem, kā, piemēram, fotogrāfijām un video.

FOTO: Publicitātes foto

Šādas sadarbības iespējas lieliski aizstāj tradicionālo failu sūtīšanu sev e-pastā, citās ziņu sūtīšanas platformās vai ar zibatmiņas starpniecību, nodrošinot ātrāku datu apstrādi un efektīvāku darbu izpildi.

2. Katra detaļa tuvplānā

Lieta, ar kuru saskarās katrs radošās jomas pārstāvis, ir dažādu vizuālo materiālu rediģēšana un izvērtēšana. Kā satura radītāja, arī Ieva regulāri rediģē uzņemtos attēlus, lai sniegtu saviem sekotājiem kvalitatīvu un vizuāli pievilcīgu saturu, tāpēc ierīces ērtā pārlūkošana un augstas izšķirtspējas FullView ekrāns ļauj pietuvināt un saredzēt katru niecīgāko detaļu. Tāpat ierīces detalizētās iespējas lieliski noder saņemot žurnālu iesūtītos maketus no fotosesijām - tādos brīžos ir svarīgi redzēt katru niansi, tāpēc Ieva pietuvina un rūpīgi izpēta saņemtās vizualizācijas.

3. Mazāks kaitējums acīm

Ievai, kā jau katrai jaunajai māmiņai, labi zināmas ir negulētās naktis, taču tās cenšas izmantot lietderīgi. Brīžos, kad mazajam ir trauslāks miegs, aktrise veic darbus, kam dienas laikā nav pieticis laika - informācijas meklēšana jaunu projektu nolūkos, scenāriju lasīšana vai satura veidošana. Nakts stundās sevišķi noder Huawei MatePad 11 zilās gaismas samazinājums un novērstā ekrāna raustīšanās, kas atvieglo ilgāku skatīšanos ekrānā.

4. Saglabāt savu rokrakstu digitālajā pasaulē

Rakstīt ar roku un izlikt savas emocijas uz papīra ir Ievas liela kaislība. Mājās stāv neskaitāmas pierakstu klades pilnas ar dzejas rindām un ikdienas sajūtu pierakstiem, tāpēc Huawei viedais zīmulis ir izcili piemērots, lai saglabātu tās pašas izjūtas kā rakstot ar parastu grafīta zīmuli, bet netērējot papīru. Pateicoties uzlabotajām spiediena jutīguma tehnoloģijām, rakstīšana ar Huawei M-Pencil ir pielīdzināma tradicionālajai rakstīšanai un viens vilciens parādīsies acu mirklī ekrānā, radot reālu rakstīšanas pieredzi.

Ieva ļoti aizraujas ar vēstuļu rakstīšanu, tāpēc iespēja sagādāt personīgu ziņu elektroniski bez skenēšanas ir patiess prieks.

5. Ērti pielāgot dažādiem uzdevumiem

Planšetdatora komplektācijā iekļautā magnētiskā tastatūra, pēc aktrises domām, ir izcils papildinājums, lai divu pirkstu vietā izmantotu visus desmit ātrākai tekstu rakstīšanai vai pārdomātu saīsinājumu veikšanai, piemēram, fotogrāfiju rediģēšanas un citu programmu izmantošanas brīžos. Tāpat tastatūras ietvars darbojas arī kā planšetdatora aizsargvāciņš, kas pasargā no skrāpējumiem un kritienos gūtiem bojājumiem.

6. Viegli un jebkur

Ar mazuli azotē katra diena ir atšķirīga un piedzīvojumiem pilna, tāpēc darba rīks, ko ir viegli pārnēsāt un ātri ieslēgt, ir svarīgs, lai pagūtu dienas laikā veicamos uzdevumus. Ieva dalās savā pieredzē un stāsta, ka bieži vien kopā ar dēlu rāpo un spēlējas ar rotaļlietām, tāpēc brīdī, kad uzrodas kāds steidzīgs darbs, ir ērti novietot planšetdatoru uz gultas malas vai paņemt rokā un izvērtēt darba svarīguma līmeni, nenovēršot uzmanību no rotaļu biedra. Huawei MatePad 11 planšetdators ir kompakts, viegls un ātri ieslēdzas, ļaujot zibenīgi reaģēt uz neparedzētiem darbiem.

7. Ēst gatavošanas prieks

Ieva ir aizrautīga kulināre un kopā ar dēlu un vīru ir izmēģinājuši dažādas receptes, lai saprastu kādus pārtikas produktus iekļaut ēdienkartē un kādus nē. Planšetdators vienmēr stāv blakus uz virtuves galda, lai ērti pārskatītu ēdiena pagatavošanas soļus un veiktu piezīmes ar secinājumiem, kas izdevās un kādus produktus nākamreiz aizstāt. Tāpat paralēli var papildināt iepirkumu sarakstu, lai neko neaizmirstu iegādāties, atrodoties veikalā.

8. Atpūta un izklaide

Filmu skatīšanās Ievai ir vienlaikus gan izglītošanās, gan atpūta - vienu filmu Ieva mēdz skatīties atkārtoti un dažādās dzīves situācijās, lai izprastu tā brīža aktualitātes. Planšetdators ir ērti visur paņemams līdzi un ļauj nekavējoties noskatīties jaunākās filmas vai drīzumā iznākošo filmu treilerus. Šobrīd aktrises ģimenei ir aktuāls vīra jaunais raidījums bērniem “Ucipuci”, ko kopīgi ar vīru vēro katru pirmdienu.

9. Aktrises dzīve

Tā kā Ievas dzīves ritms ir straujš, tāpēc jādomā vairāki soļi uz priekšu, lai paspētu paveikt visu nepieciešamo darbam, ģimenei un arī sev. Saņemot jaunu scenāriju, aktrise lasa to planšetdatorā un uzreiz veic komentārus, lai atcerētos savas pirmā iespaida sajūtas un varētu tās pārrunāt vēlāk brīvākā brīdī. MatePad11 viedais zīmulis ļauj veikt piezīmes acumirklī, lai neviena doma neaizmirstos.

FOTO: Publicitātes foto

10. Grāmatas un citi papildlīdzekļi - visi vienā

Aktrise daudz laika pavada meklējot informāciju dažādiem projektiem un apgūst scenārijus turpat planšetdatorā, tāpēc viņasprāt, šī ierīce būs izcils palīgs mācībās. Piemēram, ja mācību nolūkos ir jāizlasa kāda grāmata vai jānoskatās filma, tad to būs viegli atrast lekcijas laikā, lai vēlāk, pārnākot mājās, neaizmirstu veicamo uzdevumu un tā nosaukumu. Tā mācību process būs daudz ātrāks un patīkamāks! Huawei MatePad 11 pieejamais lietotņu veikals AppGallery piedāvā dažādus papildlīdzekļus mācībām, kas būs viegli integrējami ikdienas pienākumos, tādējādi paātrinot pavadīto laiku mācību vielas apguvē.