Modes skate “Jaunā laikmeta sākums”

FOTO: Toms Norde, Toms Svilāns

“Stockmann modes skates “Jaunā laikmeta sākums” rudens/ziemas kolekciju modes skatē tika demonstrētas jaunā laikmeta modes tendences gan pasaulē atzītu zīmolu jaunumos, gan latviešu dizaineru piedāvājumā. 

Šoreiz “Stockmann” klientiem pazīstami un iecienīti zīmoli tiek demonstrēti kopā ar Latvijas dizaineru apģērbiem, kuri speciāli radīti un pieejami 3. stāvā īpašā POP-UP veikalā.

Skatē bija apskatāmas rudens/ziemas kolekcijas, ko piedāvā zīmoli “Armani Exchange“, “Marco Bologna“, “Versace Jeans Couture“, “Karl Lagerfeld“, “Moschino Boutique“, “Tommy Hilfiger“, “Ralph Lauren“, “Coach“, “BOSS“, “Ted Baker“, “Furla“, “Trussardi“ un daudzi citi, kā arī Latvijas dizaineru Iveta Vecmane, “Anna Led“, “Pixie Won’t Play“, “Art Jam“ radītie apģērbi.

Modes skati veidojušie stilisti Sintija Selicka-Užāne un Sergejs Hatanzeiskis ir atzīti savas jomas profesionāļi, kas modes pasaulē darbojas jau vairākus gadus.  Par skates muzikālo noformējumu rūpējās DJ Rudd, bet viesus izklaidēja šarmantā pasākuma vadītāja Kristīne Komarovska. 

Pasākuma viesu vidū manīti TV personības Rūta Dvinska un Ramona Salmiņa, dizaineris un šobrīd uzņēmējs Dāvids Romans Andrejevs, pianisti Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo, dziedātāja Marta Grigale, stilistes un žurnālu redaktores Olga Kolotova, Līga Zemture un Dace Krieviņa-Bahmane, podkāsta vadītājs un grāmatas “Stils” līdzautors Deniss Ševeļovs, kā arī virkne modes un dzīvesstila blogeru, vizāžistu un stila veidotāju. 

FOTO: Toms Norde, Toms Svilāns
FOTO: Toms Norde, Toms Svilāns
FOTO: Toms Norde, Toms Svilāns
FOTO: Toms Norde, Toms Svilāns
FOTO: Toms Norde, Toms Svilāns
Uz augšu
Back