Viesnīca Vecrīgā izsolīta par vairāk nekā 600 tūkstošiem eiro

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Uzņēmumam SIA "Terahouse-Maxcapital" piederošā viesnīcas ēka Mucenieku ielā 5, Vecrīgā, izsolīta par 619 400 eiro, liecina informācija elektronisko izsoļu vietnē "izsoles.ta.gov.lv".

Lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena bija 559 400 eiro. "Terahouse-Maxcapital" māksatnespējas administratore Lāsma Veipa viesnīcas ēku piedāvāja iegādāties kā lietu kopību kopā ar mēbelēm un iekārtām. Nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība ir 546 000 eiro, bet kustamās mantas - 13 400 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Lai izpildītu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma prasības, darījums notiks, ja persona, kura nosolījusi lietu kopību, būs iesniegusi administratoram nepieciešamo informāciju, tai skaitā par naudas līdzekļu izcelsmi.

Nekustamais īpašums Mucenieku ielā 5 sastāv no zemes gabala ar platību 144 kvadrātmetri un viesnīcas ēkas ar platību 401,3 kvadrātmetri.

Saskaņā ar zemesgrāmatas informāciju nekustamā īpašuma kreditori ir SIA "Homeland" un Valsts ieņēmumu dienests.

"Terahouse-Maxcapital" reģistrēta 2009.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Iepriekš "Terahouse-Maxcapital" īpašnieks bija Gulams Mohammads Gulami, bet kopš 2019.gada aprīļa uzņēmuma īpašnieks ir Ronalds Gulami.

Jau ziņots, ka tiesa Gulamu Mohammadu Gulami notiesājusi par kokvilnas kravas piesavināšanos un piesprieda sešus gadus un četrus mēnešus ilgu cietumsodu. Viņš izsludināts meklēšanā.

Rīgas rajona tiesa "Terahouse-Maxcapital" pasludinājusi maksātnespēju 2021.gada 2.augustā.

Informācija LETA arhīvā liecina, ka 2004.gadā ēkā Mucenieku ielā 5 atklāta trīszvaigžņu viesnīca "Viesturs". "Terahouse-Maxcapital" pieder arī viesnīca "Old City Boutique Hotel" Teātra ielā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu