Infografika ⟩ Baltijas valstīs sarūk degvielas cenas (1)

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Schutterstock.com

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā samazinājās gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cenas, bet Tallinā cena kritās tikai dīzeļdegvielai, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Augstākā cena dīzeļdegvielai piektdien bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Arī šīs darba nedēļas nogalē Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīns un dīzeļdegviela maksāja vienādi – 1,614 eiro par litru, abu degvielas produktu cenai samazinoties par 1,2%.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena samazinajās par 0,7% - līdz 1,524 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,3% - līdz 1,549 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un piektdien maksāja 1,679 eiro par litru, savukārt dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,6% - līdz 1,579 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā litrs autogāzes maksāja 0,735 eiro, Viļņā - 0,652 eiro, bet Tallinā - 0,68 eiro.

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu