Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Naktī iespējami pārtraukumi «Swedbank» karšu un internetbankas darbībā

Ilustratīvs attēls | Foto: Reuters/ScanPix

Saistībā ar «Swedbank» veiktajiem informācijas tehnoloģiju (IT) modernizācijas darbiem naktī uz otrdienu, 11.jūliju, iespējami pārtraukumi bankas maksājumu karšu un internetbankas darbībā, pavēstīja bankas mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

Viņa informēja, ka naktī uz otrdienu, 11.jūliju, no pusnakts līdz plkst.6 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana «Swedbank» sistēmās. Darbu laikā iespējami pārtraukumi «Swedbank» karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Jakubovska skaidroja, ka darbu veikšanas laikā tiks uzlabota dažādu pakalpojumu funkcionalitāte, kā arī ieviestas jaunas iespējas klientiem. Piemēram, ikviens «Swedbank» klients no 11.jūlija arī ISIC kartes varēs pasūtīt internetbankā. Internetbankā ISIC kartes pasūtīšanas laikā klienti varēs pievienot arī vēlamo fotogrāfiju, kas būs uz kartes.

Regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot bankas IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

2017.gada marta beigās «Swedbank» bija izsniegusi 981 tūkstoti maksājumu kašu, kas ir 43,1% no kopumā banku izsniegtajām maksājumu kartēm Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati.

Pēc aktīvu apmēra «Swedbank» ir lielākā banka Latvijā.

    0 Komentāri