RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Asociācija: Jūlijā sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 1%

LETA
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Šā gada jūlijā, salīdzinot ar jūniju, sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos auga par 1%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.

Sekundārajā tirgū piedāvātajiem dzīvokļiem Rīgas centrā cena mēneša laikā augusi par 1%, bet Rīgas rajonā tā samazinājās par 1%.

Dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā jūlijā cena palielinājusies par 0,3%, turpretī mikrorajonos tā palielinājusies par 3%. Rīgas rajonā cena jauno projektu dzīvokļiem samazinājusies par 0,1%, bet Jūrmalā cena palielinājās par 4%.

2017.gada jūlija cenu indikators tika izveidots, pamatojoties uz monitoringa rezultātiem par reāli notikušajiem darījumiem, ko nodrošināja nekustamo īpašumu kompānijas «Ober Haus», «Latio» un «Balsts». Analizējot analītikas nodaļu sniegto informāciju, tiek noteikts vidējais statistiskais rādītājs katrā segmentā.

Saskaņā ar uzņēmumu sniegto informāciju jūlijā vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā bija 2816 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 1364 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 871 eiro par kvadrātmetru, Jūrmalā - 2800 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem sekundārajā tirgū Rīgas centrā bija 1466 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 753 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 515 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena privātmājām Rīgas mikrorajonos jūlijā bija 1147 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 3%), Rīgas rajonā - 890 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 1,5%), Jūrmalā - 1405 eiro par kvadrātmetru (pieaugums 0,4%).

Augi Latvija "Saskaņa" Jūrmala
0 Komentāri