Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
2017. gada 23. augustā, 07:43
Ministru prezidents Māris Kučinskis |  
Foto: Ieva Makare / LETA

Sludinājumu portāls «ss.lv» piekritis sniegt nepieciešamo informāciju Valsts ieņēmumu dienestam (VID), LNT raidījumā «900 sekundes» teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Strīda risinātāji «PwC Legal» gan norāda, ka mediācijas sarunas turpinās.

(Pievienots «PwC Legal» komentārs 4.rindkopā.)

Viņš norādīja, ka, pēc pēdējās informācijas, veiksmīgi noslēdzies sarunu process un panākta vienošanās, ka VID no «ss.lv» saņems nepieciešamo informāciju un nav gaidāma «bēgšana» no Latvijas.

Premjers mudināja uz savstarpēju sapratni, kopīgai tīrākas Latvijas veidošanai. «Tikai kopīgi varam izmainīt sistēmu, kas saka, ka maksāt nodokļus neskaitās labi,» teica Kučinskis.

VID un «ss.lv» mediācijas procesa vadītājs un «PricewaterhouseCoopers Legal» («PwC Legal») vadošais partneris Jānis Lagzdiņš aģentūrai LETA sacīja, ka mediācijas process turpinās. «Ir notikušas konstruktīvas sarunas, kas ved pie tuvināšanās, taču pašu procesu atturēsimies komentēt, iekams tas pilnībā nebūs noslēdzies,» viņš norādīja.

Kā ziņots, pēc VID pieprasījuma «ss.lv» domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts. VID nolēma apturēt portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar «ss.lv» īpašniekiem saistītā uzņēmuma «Internet» saimniecisko darbību. «Internet» 1.augustā pieņemto VID lēmumu par «Internet» saimnieciskās darbības apturēšanu ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

SIA «Internet» pārstāvji nolēma strīdā ar VID meklēt konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību. Par mediācijas partneri piekrita būt auditorkompānija «PricewaterhouseCoopers» (PwC) kopā ar zvērinātu advokātu biroju «PricewaterhouseCoopers Legal» («PwC Legal»).

Finanšu ziņas

«Vairāk saules» piespiedu kārtā apturētās darbības dēļ cietis zaudējumus € 25 000 apmērā
13. jūnijā
«ABLV Bank» likvidatori mēnesī saņems € 22 000 pirms nodokļu nomaksas
13. jūnijā
Kontroles dienestam tiks piešķirti papildu līdzekļi «ABLV» pašlikvidācijas uzraudzībai
13. jūnijā
«ABLV» līdzīpašnieks vērsies policijā pret Rimšēviču
12. jūnijā
FKTK atbalstījusi «ABLV Bank» iesniegto plānu par pašlikvidāciju
12. jūnijā
© TVNET. Visas tiesības paturētas