RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

BTA klientiem kompensēs zaudējumus «Ryanair» atcelto reisu dēļ

FINANCENET
Foto: Reuters/Scanpix

AAS «BTA Baltic Insurance Company» (turpmāk –BTA) paziņo par kompensāciju izmaksām klientiem, kuriem radušies zaudējumi saistībā ar «Ryanair» atceltajiem reisiem.

Oficiālajā «Ryanair» paziņojumā norādīts, ka reisu atcelšana nepieciešama, jo aviokompānijai rada problēmas lidmašīnu kavēšanās, kas notiek laikapstākļu un gaisa satiksmes dispečeru streiku dēļ, kā arī kavēšanās, par kurām ir atbildīga gaisa satiksmes kontrole. Vienlaikus lidsabiedrība atzinusi, ka pieļautas kļūdas darbinieku atvaļinājumu plānošanā, tādēļ turpmāko sešu nedēļu laikā pilotiem un stjuartiem ir jāizņem iekrātās atvaļinājuma dienas. Šobrīd pieejamā informācija liecina par četru reisu atcelšanu uz un no lidotas «Rīga».

BTA Baltijas risku parakstīšanas departamenta direktors Ivo Danče: «Ņemot vērā lidsabiedrības Ryanair negaidīto paziņojumu par nepieciešamību atcelt daļu reisu tuvāko sešu nedēļu laikā, BTA, rūpējoties par saviem klientiem, visiem klientiem, kuri iepriekš ir iegādājušies BTA ceļojumu apdrošināšanas polises ar iekļautu risku «Lidojumu aizkavēšanās, atcelšana» šos gadījumus uzskatīs kā apdrošināšanas gadījumus un kompensēs klientiem radušos izdevumus par apmaksātu un neizmantotu viesnīcu ceļojuma galamērķī, ja ceļojums vēl nav uzsākts. Kā arī par aviobiļetēm, ja ceļojums sastāv no diviem vai vairākiem pārlidojumiem. Atlīdzība tiks izmaksāta noteiktā limita ietvaros. Gadījumos, ja atcelts avioreiss klientam atrodoties galamērķī, tad atlīdzināsim izdevumus par viesnīcu un ēdināšanu.»

BTA aicina visus klientus, kuriem radušies zaudējumi «Ryanair» atcelto reisu dēļ, sazināties ar BTA pēc iespējas ātrāk, lai varētu rast klientiem vispiemērotāko risinājumu, iespējami īsākā laika posmā.

Ryanair Rīga
0 Komentāri