Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Konstatētas neatbilstības vairākos jauno kases aparātu modeļos

Ilustratīvs foto | Foto: Ieva Čīka / LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID), veicot kontroles pasākumus, vairākos jaunajos kases aparātu modeļos ir konstatējis vairākas būtiskas neatbilstības tehniskajām prasībām, informēja VID.

Neatbilstības konstatētas jaunajos kases aparātu modeļos «CHD 2050 3.62.0», «CHD 3030 3.62.1», «CHD 3050 3.62.0», «CHD 3050U 3.62.0», «CHD 3850 3.62.0» un «CHD 7 3.62.0».

Atbilstības pārbaudes institūcija SIA «Ernst & Young Baltic» šiem kases aparātiem ir atsaukusi izsniegtos atbilstības apliecinājumus.

VID informēja, ka lietotāji, kuri jau ir iegādājušies un uzstādījuši šos kases aparātus, varēs turpināt tos lietot, tostarp pārvietot uz citu struktūrvienību vai pastāvīgo darbības vietu līdz jaunas atbilstības pārbaudes pabeigšanai un apliecinājuma par atbilstību tehniskajām prasībām izsniegšanai. Reģistrēt jaunus kases aparātus, kas atbilst iepriekš minētajiem modeļiem, uz sava lietotājvārda nebūs iespējams.

Tiklīdz neatbilstības tiks novērstas, apkalpojošiem dienestiem būs jāveic lietotāju rīcībā esošo kases aparātu modeļu uzlabojumi. Atbilstoši normatīvajā regulējumā noteiktajam, apkalpojošais dienests ir atbildīgs par iekārtu, to konstrukciju, programmu un plombu atbilstību likumā noteiktajām prasībām.

3 Komentāri