Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Imants Bauģis
12 augustā, 16:08
Izlasīju. Tas vienalga vairāk izskatās pēc VID taisnošanās. Nav taču pirmā reize, kad VID rīkojas nesamērīgi un prettiesiski, un pats neievēro vai pārkāpj likumu vai procedūru. Kāpēc šajā gadījumā VID paziņojumi būtu jāpieņem par balstu patiesību? Ja VID prasību uzņēmums bija apstrīdējis tiesā, un saskaņā ar procedūru VID bija jāgaida tiesas nolēmums, kāpēc VID uzsāka karu? Vai ne tāpēc, ka VID vecavas uzskata, ka šī iestāde stāv pāri likumam? Turklāt arī uzblīdušais Lībenzons ar savu paskatu vien drīzāk rada riebumu nekā raisa uzticību.
leons55
12 augustā, 13:08
VAJAG PAŠIEM STRĀDAT UN MEKLĒT - NEVIS GAIDĪT KAD PASNIEGS UZ PAPLĀTES - KATRAM SLUDINAJUMAM IR ADRESE - TAD STRADAJJIET VID STRĀDAJIETTT -
Mārtiņš Rūtens
12 augustā, 09:08
Ir skaidrs, ka gan viena, gan otra puse rīkojas emocionāli, taču ar vēsu prātu un no malas skatoties, kaut kas te šķiet pat ļoti neloģiski. Esesieši visu laiku ieminas par "nesamērīgu VID pieprasījumu", bet izvairās paskaidrot sīkāk. Ja detalizētu un izskaidrotu, viņu rīcība varbūt vērotājiem no malas vairs neliktos tik absurda? Nevaru iedomāties, kur varētu slēpties tā pieprasījuma nesamērība. Ja es būtu sludinājumu portāla īpašnieks un pie manis sludinājumus, par kuru saturu es neatbildu, liktu lieli un mazi, balti un melni, es bez sirdsapziņas pārmetumiem noslēgtu ar VID līgumu un iedotu viņiem piekļuvi datu bāzei - lai skatās kaut 5x dienā datus, kas viņiem interesē (un viņiem ir likumā noteiktas tiesības to darīt). Kur problēma? Ne jau sludinājumu portāls ir tiesīgs un kompetents vērtēt, kurš sludinājuma licējs ir blēdis, bet kurš balts un pūkains. Bet ja blēži ir nopirkuši esesiešus, tad tas, ko VID ir izdarījis, ir atbalstāmi un likumsakarīgi - ja portāls ieinteresēti piesedz bandītus, laužoties kā veca meita policistu ballē: "Nedošu, nedošu...", tad viņi paši kļūst par bandītiem nevis neitrāliem sludinājumu pakalpojuma sniedzējiem, lai arī kaut 100x būtu visus nodokļus samaksājuši. P.S. Par VID darba metodēm un to likumību šoreiz nerunāsim - tas ir pilnīgi cits stāsts. Šis stāsts ir nevis par portāla slēgšanu, bet gan par šī strīda un skandāla cēloņiem.
boruss boruss Boruss
12 augustā, 08:08
Ēbrejs Lībenzons(kārtējais VID"eksperts") teica::-Blā blā,blā!!Visi auto tirgotāji ir miljonāri...........!??
S
Santa
12 augustā, 06:08
Kāpēc VID klusē par to, ka jau labu laiku vairs nav iespējams atlasīt visus ievietotos sludinājumus no viena telefona numura un arī e-pasta adrese nav redzama, tā kļūst redzama tikai brīdī, kad sludinājuma autors atbild? Agrāk šādas atlases opcijas bija. Vai tā nav apzināta korupcijas piesegšana? Šo jautājumu vajadzētu uzdot sarunās. Man kā potenciālajai pircējai arī šī atlases opcija bija noderīga, jo labprātāk iegādātos automašīnu no privāta pārdevēja, ne no plačiem, kuriem ir daudz sludinājumu no viena nummura.
Uldis Kaktiņš (kaktuss)
12 augustā, 06:08
«Tiek skatīti tie cilvēki, personas, kas to dara sistemātiski, kas to dara regulāri. --------------------------------------- Ir taču CSDD datu bāze tur vēl labāk redzams kurām personām mašīnas mainās
Es Pats
11 augustā, 21:08
nu tas ir patiešām nožēlojami, ka portāli sniedz jebko, ko tik VID pieprasa. "šā gada četros mēnešos bijuši aptuveni 30 tūkstoši sludinājumu un automašīnu kopējā cena, vērtība šajos sludinājumos bija virs 350 miljoniem eiro" - tipa ss vidējā auto cena ap 12000EUR?
© TVNET. Visas tiesības paturētas