Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
Aleksandrs Jakubaitis
11 novembrī, 08:11
Itka visam piekristu,bet kapec vinu aizstav krievijas TV ?!
Juris Pigits
10 novembrī, 18:11
Jā, tas ir cilvēks, kam pelēkās vielas netrūkst. Valdības vīreļiem šis raksts būtu jāizlasa, obligātās literatūras šedevrs. Tikai, baidos, ka tas būs kā cūkām silē sabērt dārgas pērles.
Maris Gudrais
8 novembrī, 21:11
Mja, it kā sākumā tā prātīgi runāja, bet kad sākās tipiskā gaušanās par to ka jaunieši nemācās par inženieriem... Skumji, ka cilvēks nesaprot, ka tagad arī darbaspēks ir prece un ja par preci ar nosaukumu inženieris maksā maz vai daudz mazāk par preci ar nosaukumu baņķieris (jurists, vadītājs), tad jaunieši kļūst par to preci, par kuru maksā vairāk... Jebkurā gadījumā mana pieredze rāda- tiko sāc maksāt kaut 3/4 no vidējās EU algas, inženierus var sāk izvēlēties pat pēc matu krāsas... Bet par pārs minimālajām algām viņu šeit vairs nav...
ViktorsKrickis
8 novembrī, 14:11
Kas prot, tas dara, kas neprot, tas māca. Tas tā, par komentētājiem.
Boney Mcbrain
7 novembrī, 10:11
Tādu muļķību un dažādu puszināšanās ietērptu banalitāšu gūzmu sen nebiju lasījis. Nez, kas tam TVnet ir noticis, ka tā reklamē gerčikova muļķības pēdējās dienās. Pasmaržot ko iedevuši, vai.
Ēriks Lūriņš
7 novembrī, 09:11
Iļja!Ja negribi bankrotēt,tad pasaki ko vajag Taviem kreditoriem un mēs varbūt atrisināsim šo problēmu! Neturi sveci zem pūra! Pār visu zemi BARTERS valda! Labs padoms zelta vērts!
MĀRIS BIALKOVSKIS (MARČELLO)
7 novembrī, 09:11
...pilnīgi pareizi pateica , izdzīvo tas , kurš ražo...mēs neražojam , tikai likvidējam ražošanu. Un tas ir tikai un vienīgi neapgāžams fakts.
Maris Pakalnitis
7 novembrī, 08:11
Es rakstam 100% būtu ielicis citu nosaukumu, bet tad droši vien nebūtu tādas intereses. No savas puses pilnībā piekrītu teiktajam un personīgi atbalstu viedokli, ka pasaule nevar pastāvēt tikai uz pirkt/ pārdot. Īpaši pēdējos gados LV biznesā esmu sajutis to, ka praktiski visi ir samācījušies sataupīt uz visa iespējamā un nosist cenas lejā salīdzinot ar visām iespējamām alternatīvām, tajā skaitā, ja nestrādāsi pa to, ko es pateikšu, paņemšu kādu, kas savedīs ukraiņus, baltkrievus, čečenus, abhāzus, nu ka tik mazāk prasa. Kad paskatos uz to gala produktu tik tiešām neredzu par ko tur priecāties, bet sistēmā visi apmierināti - naudiņa ietaupīta, viss saražots lētāk, ātrāk pārdot un ejam tālāk. Sorry es labāk nepērku neko, nevis tērēju naudu un laiku par hlamiem, kur pievienotā vērtība ir tikai $$$ pārdevēja biznesā.
Jānis Rožkalns
7 novembrī, 07:11
Teicams raksts, kā vajag strādāt un dzīvot grūtos, un ne tikai grūtos, dzīves apstākļos. Gudri, drosmīgi, oriģināli, nezaudējot pašam sevi, dzīvojot pēc saviem, atļaušos teikt pareizākiem kā citiem, patiesākiem dzīves principiem. Sen nebiju lasījis tik saturīgu rakstu.
Juris Lukševics
7 novembrī, 06:11
Piekrītu 100%
© TVNET. Visas tiesības paturētas