Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Twitter labāk zina, ko Tev lasīt

Foto: REUTERS/Scanpix

Sociālais tīkls «Twitter» ir nomainījis ziņu lentas algoritmus, tādēļ tagad «tvīti» tiks parādīti nevis hronoloģiskā secībā, bet gan balstīsies uz lietotāja interesēm. Līdzīgu principu izmanto arī sociālais tīkls «Facebook», vēsta «Twitter» savā blogā.

Kompānija gan nepaskaidro, pēc tieši kādiem parametriem tiks atlasīti labākie «tvīti», kuriem ir jābūt pašā ziņu lentes augšā. Tiesa, tiek norādīts, ka tie būs paši svarīgākie ziņojumi no cilvēkiem, kuriem lietotājs seko. Pārējie ziņojumi tiks attēloti zemāk.

Pagaidām jaunievedums ir izvēles iespēja, taču tuvāko nedēļu laikā tas būs pieejams pilnīgi visiem lietotājiem.

Kompānija «Twitter» aktīvu darbu un jaunā formāta testēšanu sāka jau pagājušā gada nogalē. Pēc tam, kad parādījās baumas par jaunievedumiem sociālajā tīklā, daudzi sāka runāt par «Twitter» nāvi, jo tas kļūšot pārāk līdzīgs, vai pat dublēšoties ar «Facebook».

0 Komentāri