Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. TVNET Top komentētājs
  iconJānis Lietavietis
  2017. g. 12. janvārī 22:48

  Nezinu kādēļ kādam būtu tās patikšanas/nepatikšanas jāskaita. Cilvēki ir dažādi un pilnīgi nekas nepatiks visiem. Ir tikai normāli, ka reakcija ir dažāda un ir svarīgi neaizmirst, ka savas dzīves mēs dzīvojam pirmām kārtām sev, ja paši esam laimīgi ar to, ko darām, vai nav vienalga, ka pārējiem kas tajā nepatīk?

  Par svešām ballītēm runājot - tas vispār ir smieklīgi par to kādu apskaust. Ja tā ballīte liekās tik lieliska - uztaisi pats tādu, savukārt, ja pats nekad neko tādu nedarītu, tad kāds pamats ir uzskatīt, ka nonākot tajā sev nepiemērotajā pasākumā, to būtu iespējams izbaudīt. Cilvēki ir dažādi, visi nekad nebūs priecīgi, darot to pašu, nevis jāskatās, ko citi dara, lai viņi būtu laimīgi, bet ir jādomā, ko pašam gribās darīt savam priekam - nekādas gatavas klišejas tam nelīdzēs.

  2
 2. Latvijas populārākais soc. saits (kura pieminēšanu TVnet automātiski bloķē) nu jau pasen, kā no sociļāla ir neformāli pārkvalificējies par politiski propagandisku. Iet pa gaisu gānīšanās "ķēķa politikas" labākajās tradīcijās. Kulstītas tukšas brēkas un negācijas līdz noriebumam.
  Kam ASV dzīvi gandē, kam Masoni un Co neļauj elpot- visīstākais pīļu dīķis un izgāztuve.
  Negatīva- pietiek pāri galvai. Naida pārpilnie ļautiņi steidz realizēt savas emocijas.

  0
 3. E

  Portālu politika tā ir. Klikśķus taisa. Neko labu paradumu ziņā tas nedos.

  0
 4. D

  sovtīklos cilvēki ieliet tikai savu labāko, retušējot, acīmredzamos trūkumus...

  0
 5. d

  nekā tamos socialaios tiklos nav laba parbaudits 100%

  3
 6. Es pec skirsanaas esu kluvis pozitivs. Daudz milaa un labaa saskatu.

  2
 7. Labi argumentēts iemesls, kas bijis mans viens no galvenajiem iemesliem kādēļ pametu Draugiem, FB, Instagram un Twitter. Liekas informācijas daudzums , kas nepadara manu dzīvi vieglāku vai labāku.

  8
 8. .

  Piekrītu, pats arī vairs tur neesmu reģistrējies, BET apzinos, ka tvneta un vēl jo vairāk komentāru lasīšana nav ne uz matu labāka...

  14
 9. u

  Kādu labu emociju ar uguni jāmeklē.

  2
 10. q

  tomēr gestaponeta cenzūra situāciju tikai pasliktina nevis uzlabo

  1
 11. R

  Sociālos tīklus izveidoja iestādes, kurām ir svarīga katra indivīda totālā izsekošana!
  Iesaku visiem nekavējoties tos pamest, lai mazāk brīnumu par visu, kas jums neradīs patīkamas izjūtas, sākot ar nodoklīšiem...
  tas pats notiek Google kontos: rus.tvnet.lv

  11
 12. iconJanisLadigs Realitāte2017. g. 11. janvārī 20:40

  A kas tur slikts, 90% cilveki tāpat neko šausmīgi interesantu nedara?
  Ja pazudi kaut kur mežā, uzreiz atradīs!

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi