Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Latvijai nav vajadzīgi tādi topošie pilsoņi, kuru vecāki ir tik atpalikuši vai bezkaunīgi, ka mūža garumā nav spējuši iemācīties valsts valodu!!

  10
 2. L

  arī nav vajadzīgs par prezidentu Pleskavas уроженецs, kuram mātes valoda okupantu valoda un kurš var tādas glupības sludināt!

  4
 3. .

  VILTUSBRĪVĪBAS klubs, lai stāv pie ratiem ar visu savu čekas maisu.

  8
 4. Mums te tā pilsonība jau tāpatās tiek sviesta visiem pakaļ. Būtu tieši jādomā par stingrākie kritērijiem pilsonības iegūšanai.

  15
 5. D

  Kā var uzspiest pilsonību bērnam,kura vecāki saka,ka principa pēc nerunās latviski?

  19
 6. Ja ierosinās, tad vēlāk brīnīsies par Kremļa ietekmi vēlēšanās. Kaut gan - prostitūtām taču esot vienalga ar ko...

  15
 7. Ne jau pats vējonis to izdomāja, viņam ir svarīgākas lietas , piemēram ,kā labāk izskatīties apakšveļas reklāmās...

  12
 8. s
  splash Juris Vilkaste2017. g. 11. janvārī 23:12

  Rūdīte padomju nomenklatūras darboņi, 4. maija republikas autori, nolika pie vietas jauniņo.

  8
 9. iconPeteris Augustovs 2017. g. 11. janvārī 22:52

  Pirms okupācijas likums noteica, ka precoties nepilsone iegūst pilsonību, bet pilsone attiecīgi zaudē. Vienkārša ideja lai pārāk strauji nepieļautu ārvalstnieku nonākšanu Latvijas pilsonībā. Amerikā cita kārtība, tur dzimušais ir pilsonis. Amerikā cita situācija, Latvijā cita. Mēs esam maza valsts lielas valsts kaimiņos. Ja gribam saglabāt savu Latviju, pilsonību nedrīkst neapdomīgi izdāļāt. Vajadzētu izlasīt Pilsonības likumu, pirms diskutēt. Tur minētas daudzveidīgas iespējas iegūt Latvijas pilsonību, daudz liberālākas nekā pirmajā mūsu brīvvalstī. Tas tāpat jau rada bažas par Latvijas nākotni.

  12
 10. s
  splash Peteris Augustovs2017. g. 11. janvārī 23:06

  Jaunais cilvēk, piedodiet, bet aizspriedumi un stereotipi pasaulē pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, mūsdienās ir novecojuši un neaktuāli. Bažas par Latvijas nākotni rada tieši domāšana pagājušā gadsimta sākuma un komunisma perioda kategorijās. Neviens nesaka, ka jāacina te bariem svešu ļaužu, kā to izdarīja savulaik Zviedrija, Vācija - tās masas ir pārāk lielas, lai dabiski adaptētos. Tomēr, migrācija pastāv visos laikos un dabīgā migrācijas procesā dzimušie bērni ir pelnījuši Latvijas pilsonību. No kurienes Jūs varat zināt? Dažs labs no 'viņiem, lai citas rases un kultūras, būs desmitkārt latvietis par visiem latviešiem. Pirmās brīvvalsts laikā te bija vēl lielāks kokteilis nekā pašlaik.

  1
 11. iconJānis Savickis (on the fly, volare) 2017. g. 11. janvārī 21:44

  Vejonis ir parak puicisks manuprat un nesaprot realitaates pietiekami dzinji, kaa To vajadzetu augstai amatpersonai

  9
 12. V
  Vājonis Jānis Savickis (on the fly, volare)2017. g. 13. februārī 22:05

  ir vienkārši prostjaks vārda sliktākajā nozīmē. un vēl Pleskavas уроженец's un pats 1/2 krievs un ka tik ne okupācijas armijas praporšķika otprisks!

  5
 13. P

  A kur palika erzacpreža kampaņas raksts par ārkārtējo popularitāti guvušo striķa vilkšanu ap tautiešu kakliem?

  8

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi