iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. K

  Latvijas ārlietu ministrs zin, ko vēlas Lielbritānija???? Ak Dievs, tam cilvēkam ir ar steigu jāārstē lielummānija!

  2
 2. G

  nesaprotu,ka ta var melot.Ko var but tik nodevigi,novidigi un meligi LV politiki.Ja Anglija ir izsverusi but vai nebut ES,tad vinai ir pamats ta domat un par to taisa referendumu.Tas ir viens no demokratijas pamatprincipiem.Latvijai ir sis demokrtijas pamatpricipi ar likumiem stipri apgrutinati,praktiski ir neiespejami,nelauj vairs paust savu viedokli likumiskaja cela,jo politiki labi zina,ka tauta nepiekritis daudziem politiskajiem,ekonomiskajiem demokratiskajiem iznicinosajiem principiem,ka to dara tagad.Par eiro ieviesanu ir jabut referendumam.Latvijai pastavot EK,ir daudz kas mainijies no EK rakstitajam tiesibu principiem,konkurences vienlidziba,kura tiek ignoreta,diskriminacijas izskausana,kura no eiropas kopienas puses netiek mazinata,ekonomikas grausana,ko vel piepalidz LV politiki.Man tas vis atgadina tumsonibas viduslaikus.

  0
 3. Galvenais kad Latvijas eiro pedo fīliem viss skaidrs
  www.bbc.co.uk
  Mācieties āksti,tur Mr.Kamerons pats piedāvā rīkot referendumu,lai tauta lemj!
  Latvijas kroplie ministri nepako nevēlas pieļaut referendumu par eiro NE-ieviešanu!
  Liekas daudziem valsts izlaupītājiem būs jāiet cietumā!
  Valdība-KALTĒJIET SAUSIŅUS,TAUTA JUMS NEPIEDOS!

  0
 4. 7

  Nu nekavejosi Dambrovskis brauc vizite arzemju drosvien sanemt noradijumus . Nu jau gan bus ta pagrutak pastalniekiem iestastit ka japariet uz eiro , ja pat anglija apsver iespeju izstaties .

  0
 5. .

  TAČU LIELBRITĀNIJA ARĪ TEICA, KA NEKAD-NEKAD NEPĀRIES UZ EIRO!!! FAKTS

  0
 6. un vēlas attālināties no ES!

  0
 7. a

  HA HA HA HA .......PAKĻĀ LĪDĒJIEM KAUT KAS IR JĀSAKA.......TAUTA TIKAI MIERU.....MŪSU PLĀNI IR NEMAINĪGI.....LAI VAI KAS....JA PAT EIRO ZONA IZJUKS......LATVIJA BŪS VIENĪGĀ,KURA TUR PALIKS UN IZTURĒS VISU.........JO MŪSU TAUTA PACIEŠ VISU ...PAT NABADZĪBU UN TRULUS MELUS....HA HA HA HA ....

  6
 8. A

  Ja to apgalvo Lielbritānijas ārlietu ministrs Rinkēvičs tad tā arī būs.Viņam labāk redzams ko vēlas briti.

  3
 9. :

  Nu ko mūsu bāleliņiem ļipa dreb, Kamerūns riktīgi ūdeni zamuķijis, smieklīgi . . . . . .TVNET-s tagad "atrausies" par tautiešu MALDINĀŠANU

  0
 10. iconKaljan_Piterski :DDD2013. g. 23. janvārī 15:40

  Tiem diega dvēselītēm ne tikai ļipa dreb,čuriņa arī pareizei noraustās,kā tu domāji,visu dzīvi zem kāda staigāt un kalpot,zviedri,poļi,friči un protams mīļie krieviņi,pastalniekam pa dzīvi ir tāds liktenis lemts,viņiem Lielbritānija šobrīd ir daudz svarīgāka(visas problēmas ir atrisinātas),par savu zemi nav jauztraucās,gan jau KĀDS KAUT KO IZDARĪS,un būs labi,nu ko lai saka,brīnišķigi...!!!!!

  0
 11. .

  protams,ka veelas palikt,bet vini skaidri noraada,ka vinus kaitina muuziigie noraadiijumi no Briseles
  vini neveelas zaudeet savas valsts neatkariibu un izveeles briiviibu
  kaameer muusu valdiiba,klanaas un locaas,lai tikai izdabaatu
  muuseejiem mugurkaula vispaar nav
  tie Latvijas platiibu maksaajumi vien ir iemesls zemes spert gaisaa,par kaadu godiigumu seit vispaar var buut runa

  3
 12. k

  pēc sejas sabijies tāds izskatās

  6
 13. K
  Komisārs klusais2013. g. 23. janvārī 16:10

  Bijāšanai jābūt, citādi ar kāju pa pēcpusi un melnā sarakstā iekšā

  0
 14. p

  Protams, ka briti grib palikt ES, bet ne jau kloākā, par kādu tā veidojas tagad... Bet Kamerons parādīja savu valstsvīra un partiota stāju, izmantoja "smagsvara" statusu ES, lai runātu par tās negatīvajām attīstības tendencēm. Mūsu Mīkstajam Lācītim būtu ko pamācīties, kā jāaizstāv savas valsts intereses. Šī runa skaidri parādīja, ka mūsu eiroapoloģētu runas, ka Eiropa iziet no krīzes, ir skaidri meli - paralēli eirozonas krīzei ir izveidojusies politiskā krīze. Liellbritānijai "nav draugu vai ienaidnieku, ir tikai intereses", bet, noskatoties Kamerona runu, es saklausīju vairākus akcentus, kuri ir būtiski arī Latvijai:
  1) vēlmi saglabāt savu valūtu (un nav jau tā plika iegriba - suverēnai valstij ir jābūt savam finanšu instrumentam);
  2) asu nepatiku pret skaitliski augošo Briseles birokrātiju (kura arvien striktāk cenšas noteikt visu līdz pedējam sīkumam, piemēram, cik stundas jšstrādā britu medmāsai),
  3) vēlmi apturēt ES federalizācijas un centralizācijas tendences,
  4) valstu nacionālo parlamentu lomas pieaugumu pretēji tam, ka tagad arvien lielāku daļu valstu suverenitātes cenšas uzurpēt Brisele;
  5) ES, kopējās ekonomiskās zonas, eirozonas, Šengenas zonu robežām nebūt nav obligāti jāsakrīt (kā to mums te pūlas iestāstīt pašmāju eiroapoloģēti), bet katra valsts var izvēleties savām nacionālajām interesēm atbilstošas integrācijas virzienus un formas.
  Nu, ko tautieši - vai turpināsim līst d...ā Briseles birokrātoem un skriesim pa galvu pa kaklu uz eirozonu ????

  7
 15. F

  Latvijas ārlietu ministrs nu diktēs noteikumus britiem, a Rinkevičs atbalstīs.

  2
 16. J

  Izrādās mūsu ĀM ir pareģis. Britu premjers knapi paspēji pateikt, ka pēc 4 gadiem būs referendums, bet Rinkevičs jau zin, kā briti tajā nobalsos.

  10
 17. V

  Vēl viens murgotājministrs!

  9
 18. .

  Ar cieņu ES, taču šis monstrs ar tādu steigu ir ātri uzaudzis un izpleties savelkot savā iekšienē daudzas ekonomiski vājas valstis, kas līdzās ar jau esošajām problēmām šajā veidojumā, noteikti radīs papildus jaunas galvas sāpes ES kopumā, pie tam šis veidojums sastāv no daudzām nacionālām teritorijām, kas kaut kur atgādina arrī bijušo PSRS, tātad riski vēl priekšā.

  1
 19. .

  nu kā tu to zini, ko vēlas Lielbritānija?

  3
 20. k

  Latvija pati pārāk aizrāvās ar savu sociālo problēmu eksportēšanu uz UK. Ārlietu ministram nevietā izteikt komentārus par kaut kādu ciešāku integrāciju. Šodien IRā lasīju, ka Latvija ir uzmetusi ES institūcijas, uzskatot, ka rekomendācijas tai nav jāievieš, par kādu mistisku Latvijas piederēšanu kodolam vai ciešāku integrāciju te vēl var būt runa?

  1
 21. j

  re kā pārbijušies,uzreiz atspēko.

  11
 22. g

  super.Eksperts Nr.1. Lielbritānija vēl nezina, vai paliks eirosavienībā, bet Latvijas ārlieetu ministrs jau zina.

  14
 23. Latvijai arī jāstājas ārā noES! JoES iznīcināja LV cukurfabrikas ,zvejniecību un pārējo rūpniecību,daudz zemes pievāca dāņi.pat,jaLV būtu bijusi NVS,te vismaz būtu saglabājusies rūpniecība un nebūtu iztirgota zeme tiem skandināviem

  8

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi