Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
Jānis Kazaks
17 novembrī, 20:11
Skaisti runāt par misijām ārzemēs,un aizmirst par puišiem šeit latvijajā 1991 gadā ,kad krievu armija vēl bija šeit.Mums vēl nākas pierādīt, ka esam bijuši valsts dienestā.
Valters Korālis
17 novembrī, 14:11
Žēl, ka patriotisms tiek pēdējā laikā arvien vairāk identificēts ar naidu pret vienu vai citu valdti vai militarizēts šis jēdziens. Un vēl jo vairāk žēl, ka šajā procesā tiek izmantota baznīca un vēl jo vairāk- kristus cēlā un izteikti pacifiskā mācība. Skat. Kristus tiešās runas Jaunajā Derībā...
I
Imants
17 novembrī, 13:11
Kad pienāks stunda X, tad kandrīz katrs latvietis un ne tikai, kļūs par patriotu. Barikāžu laikā jau piedzīvojām. Var gadīties, ka ne katrs karavīrs, tad turpina palikt par tādu.
I
Imants
17 novembrī, 13:11
Nezinu, vai aizbraukt uz Irāku un gāzt pastāvošo kārtību tur, var īsti nosaukt par patriotismu. Ja var, tad patriotisma sekas pašreiz jūt visa Eiropa.
I
Imants
17 novembrī, 13:11
Piekrītu, ka karavīrs savu patrotismu pierāda darbos, bet par samaksu. Salīdzinoši labu samaksu.
O
oskars666
17 novembrī, 11:11
What? Es cienu vīrus kas iet armijā, bet nedrīkst aizmirst ka karavīrs saņem, algu, lielāku kā maxima kasieris/e. Tad nu tik liela tā ziedošanās un patriotisms nav. Tas ir vienkārši svarīgs valsts stūrakmens, bez kura valsts nevar pastāvēt, kā bez slimnīcas.
Didzis Taurins
17 novembrī, 10:11
Krievija man neko nav izdarījusi, Amerika arī nē, neviena valsts man nav neko pāri darījusi, neviens iedzīvotājos no šīs planētas.. Kāpēc man būt par kareivi un nošaut to, kas man pāri nedara? Vai arī kāpēc viņam nošaut mani, ja es viņam neko nedaru? Man nav naids un konflikts ar nevienu, ja kādam augstāk stāvošam ir, tad viņš pats to radīja, un lai pats tiek galā, es palīgā neiešu. Un tāpēc es nebūšu patriots? Es mīlu savu zemi un savējos, bet tas man nedod iemeslu ienīst citus!
A
aaa
17 novembrī, 08:11
Patrioti? Iespējams. bet iesākot rakstu lasīt, ka patriotiskāki ir, nekā citi profesiju pārstāvji? Hmm... interesanti tik, no kā tiek maksāta karavīriem aldziņa? varbūt tieši no kādas apkopējas ienākuma nodokļa? Vai grāmatvedīša labā darba? Negribu noniecināt karavīrus, kā arī citu profesiju pārstāvjus, bet nevajag izlikties krutākam, nekā esi. Tuvāk zemei, nevis lidināties sapņos.
V
veiron
17 novembrī, 08:11
It seviški patriotiskas jūtas karavīriem rodas dienā, kad tiek ieskaitīta alga...un uz pārejā Latvijas algu fona ....ne tā mazā. Attiecibā par karošanu....ir arī citas profesijas Latvijā....kur, karošana noris katru dienu...un nevis ar kaut kādu ....izdomātu...iespējamu kādreiz varbūt.....bet reāliem notikumiem...piem noziedzība...nelaimes gadījumi...un šie profesiju pārstāvji "karojot" nez kāpēc finansiāli tiek novērtēti gandrīz uz pusi mazāk....tātad viņi ir patrioti....bet tikai uz pusi???? Pēdejā laikā karavīri tiek cildināti un godināti ārpus kārtas....tas nozīmē, ka mēs tomēr gatavojamies karam?...militarizējamies?...joprojām tērējam mūsu līdzekļus kaut kādam karam ar kaut ko....Varbūt, ja karavīri tik ļoti tiek cildināti....varbūt paliksim par militarizētu nāciju....un būsim visi karotāji un patrioti....? Bet pārējie nepatrioti...audzinās bērnus....ķers zagļus....slaucīs ielas....un saņema nepatriotisku algu...?????
J
janis
17 novembrī, 08:11
Manuprāt, ir divu veidu karavīri. Vieni, kuri patiesi mīl savu zemi, ir gatavi aizsargāt to pret ienaidnieku un uz cilvēku izšaus tikai uzbrukuma gadijumā. Otri, legālie slepkavas, kuri kopā ar citu zemju algotņiem, par samaksu dodăs t.s. "miera misijās" un tur apmierina savas noziedznieka tieksmes. Es tādam mūžā roku nesniegtu, bet nu tās ir tiksi manas domas.
N
Novērotājs
17 novembrī, 07:11
Kā tas pašlaik ir uztaisīts, tad neko patriotisku es to neredzu.. Mūsu armija ir kļuvusi par bankomātu tur strādājošajiem parazītiem, vēl dažiem tā ir iespēja paspēlēt kariņu... Kam ir maz sakara ar Valsts aizsardzību.. Nu Un spicākajiem tā ir iespēja aizbraukt "Misijās" un pamočīt cilvēkus,... Tāda armija kāda tā ir pašlaik ir reāls un ērts naudas pumpis no valsts budžeta, un visi kas to pasaka automātiski ir Vatņiki un ienaidnieki, a pārbaudīt nav iespējams jo tam virsu ir valsts noslēpums...
D
d
17 novembrī, 07:11
vienkārši riebj raksta nosaukums. Protams, mums te visi izlēcēji kas notriec nodokļu naudu ir baigie patrioti. Vienīgais darba cilvēki, kuri rāli baro visu to slaistu varzu ir riebekļi.
A
AAA
17 novembrī, 07:11
Kāds vēl darbs? Karavīra vienīgais darbs par ko viņam maksā ir šaut cilvēkus. Un ja tas ir tas, ko viņš dara godam, nu tad atvainojiet....
M
made
17 novembrī, 06:11
Neticami, bet fakts. Mūsdienās cilvēce vēl viduslaiku līmenī, visu atrisina ar dūru vicināšanu. Bēdīgi, ka nevaram dzīvot bez kariem, šiem barbaru tikumiem. Tehnoloģijas krietni labā līmenī tās vēl jāattīsta, zinātne jāattīsta, tas ir cilvēka prāta cienīgi. Večiem, kuri bērnu prātā, uztaisa poligonu, un lai spēlējas no darba brīvajā laikā, nevis par otra nogalināšanu naudu vēl saņemt. Tas ir vairāk, kā cilvēka vārda necienīgi.Mūsu civilizācijai vēl augt un augt.
Mans_Komentars1
17 novembrī, 06:11
putina apmaksātiem kremliniem: Latvijai nevajag armiju, Latvijai nevajag NATO. Latvijai jābūt neaizsargātai un bez sabiedrotiem, lai kriminālais putina režīms var to izvarot kā Donbasu.
K
Kuldīga
17 novembrī, 06:11
Lūdzu nosauciet tos reālos darbus!
N
nm
17 novembrī, 05:11
Patrioti viņi ir brīdī, kad iebāž karti bankomātā, saņemot par pliku saucamo patriotismu pasakainas algas!!!
N
nujā
17 novembrī, 05:11
dīvaini,iespējamā pretinieka karavīrs saka to pašu
L
lbc
17 novembrī, 05:11
Bet mūsu Hammers pa mīnām skrien ,te esam mēs pieci kopā kā viens,tavas mājas ,kad jāsargā būs,lai tik patrona aizslēgā neiesprūst.
Mans_Komentars1
17 novembrī, 04:11
26 gadi kopš PSRS sabrukuma. Krievijā cenas kā Latvijā bet algas: minimālā Krievijā 105 EUR, Latvijā 370 EUR. Vidējā Krievijā 420 EUR, Latvijā 820 EUR. Mums ir brīvi mēdija, brīvas vēlēšanas un neatkarīga tiesu sistēma. Krievijā visur putina elites kontrolēti valsts mēdiji kas melo 24/7, vienas partijas sistēma kur vēlēšanās notiek masīva krāpšana un līdz vēlēšanām iesloga vai nošauj opozīciju, tiesu sistēma dara to ko putins liek. Latvijai ir IKP izaugsme, Krievija slīkst nabadzībā un IKP liecina par depresiju ekonomikā. Labi dzīvot brīvā Latvijas Republikā!
Mans_Komentars1
17 novembrī, 04:11
Paldies karavīriem kas kalpo Latvijai. Par stipru Latvijas Republiku!
Kaspars Namsons (Corbie)
17 novembrī, 01:11
gribetos redzeet ko tad tas karavirs ir izdarijis, pa manam pec neatkaribas atgushanas nekaadu militaaru konfliktu Latvijaa nav bijis, nez varbut Es galigs aapsis un kko esmu palaidis garaam, nezinu... bet ja tomer ne, tad sanaak ka karaviirs ir viens liels liekulis :)
J
jou
16 novembrī, 23:11
Elmārs ir "smags" vīrs
T
T
16 novembrī, 23:11
Karavīrs - cilvēks, kurš aizgāja uz armiju, lai varētu palīdzēt amerikāņiem nošaut viņu ienaidniekus un vispār dēļ Latvijas visticamāk tā arī nekad necīnīsies. Vai arī Karavīrs - cilvēks , kurš izvēlējās legāli nošaut kādu, saņemot par to algu, nezinot vispār ,ko viņš nošauj un nesaprotot, kādā sakarā "drauds" jebkad apdraudēs Baltijas valstis ( visticamāk tieši šādā rīcība radīs briesmas Latvijai -deguna bāšana svešā konfliktā). Karavīrs - Karo4 nāc , mēs tev piķojam un tu šauj , ko mēs tev liekam. Vajadzētu šādu sludinājumu, jo visticamāk arī ar tādu intelekta līmeni arī attiecīgi tiek meklēti cilvēki. Tad kapēc jāskopojas ar liekiem vārdiem ? :) Drīzāk jau algotņu bizness... Ko tad tur lieki melot, kāds vel patriotisms. :D Kāds arī ir tik glups, ka domā, ka šis ir patriotisms ? Patriotisms ir cīnīties par reālām problēmām Latvijā, cīņa pret korumpētību, infrastruktūras uzlabošana, izglītības attīstīšana, starpnieku iznīcināšana un vietējo biznesu atbalstīšana, tas lūk ir patriotisms.
Mārtiņš Sērmaukšs
16 novembrī, 23:11
Karavīrs - cilvēks, kurš savu patriotismu pierāda darbos??? Karavīrs-cilvēks,kurš nogalina citu cilvēku!!!
N
Nana
16 novembrī, 22:11
Valsts - Deputati, kuri savu patriotismu pierāda darbos.
© TVNET. Visas tiesības paturētas