Līgo svētkos veikalu tīkli strādās pēc mainīta darba laika

Ilustratīvs attēls.

FOTO: ITAR-TASS/ScanPix

Līgo svētku laikā šodien un svētdien lielākā daļa veikalu tīklu būs mainīts darba laiks, apliecināja mazumtirdzniecības uzņēmumos.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA «Rimi Latvia» pārstāve Dace Preisa informēja, ka svētku laikā «Rimi» veikali strādās saīsinātu darba laiku - «Rimi» hipermārketi un «Supernetto» veikali šodien strādās līdz plkst.21, bet svētdien, darbu sāks plkst.12. Vienīgais izņēmums ir tirdzniecības centrā «Olympia» esošais «Rimi», kas svētdien būs slēgts.

Tikmēr «Rimi» lielveikalu tīkla veikali svētku laikā strādās līdz plkst.21, ar atsevišķiem izņēmumiem, kad veikali strādās līdz plkst.20 vai plkst.22. Preisa norādīja, ka plašāk ar «Rimi» veikalu darba laikiem iespējams iepazīties interneta vietnē «rimi.lv».

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA «Maxima Latvija» pārstāve Liene Dupate-Ugule pavēstīja, ka šodien un svētdien «Maxima» veikali strādās saīsinātu darba laiku. Pēc viņas paustā, plašāk ar katra «Maximas» veikalu darba laiku svētku dienās iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā vai pie katra veikala ieejas durvīm.

Vienlaikus Dupate-Ugule informēja, ka pasūtījumus internetveikalā «barbora.lv» svētku laikā būs iespējams veikt kā vienmēr gan lietotnē, gan mājas lapā. Piegādes šoduen tiks organizētas kā ierasts, bet svētdiena piegādes darbiniekiem ir brīvdiena.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA «Elvi Latvia» komercdirektore Laila Vārtukapteine norādīja, ka «Elvi» darbojas pēc franšīzes principa, tādēļ uzņēmums nenosaka vienotas darba laika izmaiņas visiem veikaliem. «Lēmumu par tirdzniecības vietas darba laikiem svētkos katra veikala īpašnieki pieņem paši. Tas tiek darīts, ņemot vērā gan veikala atrašanās vietu, gan tuvumā notiekošo Jāņu pasākumu intensitāti, un paturot prātā, ka arī veikalu darbiniekiem gada īsākā nakts jāpavada kopā ar savējiem,» skaidroja Vārtukapteine.

Viņa sacīja, ka katra veikala darba laiku iespējams aplūkot pie ieejas, tādēļ pircēji, apmeklējot «Elvi», tiek aicināti iepazīties ar viņiem tuvumā esošā veikala plānoto darba laiku svētkos.

Savukārt veikalu tīkla «top!» pārstāve Ilze Priedīte norādīja, ka «top!» veikalu darba laiks svētkos paliks nemainīgs.

Uz augšu