S, 30.09.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Latvijas pasts» izsolēs jūnijā piedāvās iegādāties 33 nekustamos īpašumus Latvijā

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: LETA

VAS «Latvijas pasts» trīs publiskās izsolēs jūnijā ar augšupejošu soli piedāvās iegādāties 33 savā saimnieciskajā darbībā neizmantotus vai biznesa mērķiem nevajadzīgus nekustamos īpašumus, aģentūru LETA informēja kompānijā. Līdz šā gada 1.jūnijam, piesakoties «Latvijas pasta» rīkotajās publiskajās izsolēs, kas notiks 12., 13. un 14. jūnijā, iespējams iegādāties kādu no desmit piedāvātajiem objektiem Latgalē, pa septiņiem objektiem Kurzemē un Vidzemē, sešus - Zemgalē, bet trīs - Rīgā un tās apkaimē.

Saskaņā ar uzņēmuma pārstāvju vēstīto, visvairāk īpašumu izsolīs Latgalē - kopumā 10, savukārt īpašumi ar augstāko sākumcenu tiek piedāvāti Rīgā un Krāslavā.

«Latvijas pasta» pārstāvji informēja, ka, piedaloties izsolēs, iespējams iegādāties zemi, ēkas vai to daļas. Zemākā sākuma cena ir zemei un ēkas domājamām daļām Riebiņu novadā - 250 eiro, bet augstākā - 143 000 eiro - zemei un ēkai Rīgā, Lubānas ielā.

Otra augstākā izsoles sākumcena ir īpašumam Krāslavā, Sv.Ludvika laukumā 1 un 3, ko veido zeme, ēka un palīgēka - to cena ir 94 800 eiro.

Vairuma jeb 23 no «Latvijas pasts» iegādei izsolēs piedāvātajiem īpašumiem ir kopā ar zemi, bet desmit ir īpašumi bez zemes. Kopējā visu 33 atsavināšanai nodoto īpašumu izsoles sākumcena veido nepilnus 458 000 eiro.

«Latvijas pasts» atsavināšanai publiskās izsolēs nodod nekustamos īpašumus, kas netiek izmantoti uzņēmuma saimnieciskajā darbībā, netiek pietiekamā apmērā lietoti un neatbilst Latvijas Pasta biznesa mērķiem.

Pēdējos piecos gados izsolēs pārdoti vairāk nekā 60 «Latvijas pastam» piederējušu nekustamo īpašumu.

«Latvijas pasts» nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. «Latvijas pasts» ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu