Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jauna padomu rakstu sērija par piemērotāko grīdas uzkopšanas ierīci

FOTO: irobot.tagworldwide.com

Jūs noteikti zināt to brīnišķīgo sajūtu, kad tīras pēdas saskaras ar svaigi uzkoptu grīdu. Kad, dodoties pie miera un kāpjot gultā, pēdas nav jānotīra no gružiem, kas pielipuši pēdām, mērojot ceļu no vannas istabas līdz gultai... Jā, tā ir tīru grīdu sajūta, kas priecē mūs un mūsu pēdas.

Aizņemtajā ikdienā reti izdodas ik dienu uzkopt sava mājokļa grīdas. Ēst gatavošana, sportošana, bērnu pieskatīšana un kaut vai atpūta pēc ikdienas darbiem paņem krietnu laika devu darbdienu vakaros. Nereti brīvdienas pavadām uzkopjot un beržot, iedzenot sevi darbos.

Kā būtu, ja svaigo grīdu sajūtu mēs spētu sev nodrošināt ik dienas bez liekiem pūliņiem? Ja ik dienas, atgriežoties mājās, varētu bez raizēm noaut kurpes un palutināt savas pēdas ar svaigi uzkoptas grīdas pieskārienu, bet sevi – ar vakaru bez grīdas uzkopšanas?

Tas viss ir iespējams, vien izvēloties atbilstošu ierīci, kurai uzticēt grīdu tīrīšanu. Ierīce arī mums ļaus laiku izmantot lietderīgāk – izvest pastaigā suni, rotaļāties ar bērniem vai noskatīties sen kārotu filmu!

Tāpēc jaunajā rakstu sērijā «Gatavs atpūtai» lasiet padomus, kā izvēlēties piemērotāko grīdas uzkopšanas ierīci, ieteikumus, kas jāņem vērā pirms kārotā pirkuma vai uzzināt citu pieredzi ar grīdas uzkopšanas ierīcēm!

Uz augšu
Back