Ralfs Eilands un Kristīne Prauliņa ielūdz uz Ziemassvētku koncertu

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ieva Čīka / LETA

Šī gada 12.decembrī pulksten 19:00 uz LOC Rožu zāli ielūdz Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa «Very cool people», lai populārāko pasaules un Latvijas Ziemassvētku dziesmu programmā dāvātu liepājniekiem un Liepājas viesiem svētku noskaņu. Programmā iekļautas kompozīcijas, kas vieno un uzmundrina cilvēkus visā pasaulē.

Koncertprogramma veidota ar mērķi iepriecināt ikvienu - gan ģimenes, gan draugu kompānijas, radot patīkamu atmosfēru, lai kopīgi noskaņotos un «iesildītos» gaidāmajiem svētkiem. Tajā būs iespēja ne vien baudīt mūziķu vokālos un instrumentālos talantus, bet arī dziedāt līdzi un emocionāli sildīties vienam pie otra!

Ralfs Eilands: « Man Ziemassvētki asociējas ne tikai ar dāvanām un bagātīgi klātu mielastu galdu, bet arī ar jauku, mīļu un ģimenisku atmosfēru, kuru papildina fonā skanošās Ziemassvētku dziesmas. Tieši šāda ir koncerta pamatideja. Labs garastāvoklis un «Zvaniņš Skan», «Laba slava sniedziņam», «Jingle bells rock«. Visi ir līksmi un priecīgi, jo Ziemassvētki ir jāsvin, bērni gaida Ziemassvētku vecīti un skan «Santa Claus is coming to town«. Šādu gaisotni gribam radīt mūsu koncertā. Kopā būšana, sirsnība, pārdomas, kad skanēs «Klusa Nakts, Svēta Nakts» Kristīnes Prauliņas izpildījumā. Bet kopumā skanīgi un līksmi iedziedāsim un gaidīsim Ziemassvētkus».

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā «Biļešu paradīze» kasēs un Liepājas Olimpiskajā centrā.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu