Jūrmalā tiks iedegta svētku egle un notiks citi pasākumi

LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Reuters/ScanPix

Šodien ikviens aicināts piedalīties svētku egles iedegšanas pasākumos Jūrmalā, informēja Jūrmalas domē.

Plkst.16 Horna dārzā Jūrmalā notiks svinīgā svētku egles iedegšana. Tajā piedalīsies muzikālā programma «Brīnumskapis» un Jūrmalas pilsētas domes vadība. Pirms tam, no plkst.15, notiks svētku egles rotāšana kopā ar Laimes lāčiem. Pēc egles iedegšanas apmeklētājus priecēs bērnu mūzikas, dejas un dzejas programmas «Brīnumskapis» mākslinieki - Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Karīna Tropa, Roberts Rasa, Anrijs Grinbergs un Egija Abaroviča.

Ziemassvētku gaidītāji Jūrmalas kultūras centrā pie Horna dārza no plkst.13 varēs piedalīties egles rotājumu radošajā darbnīcā, izgatavojot savu rotājumu Jūrmalas galvenajai eglei. Turpat darbosies arī Ziemassvētku apsveikumu izgatavošanas radošā darbnīca, smilšu kino, mīksto rotaļlietu, dāvanu iesaiņojumu un bižutērijas darbnīcas.

Visas dienas garumā Ziemassvētku gaidīšanas noskaņās Majoru stāvlaukumā un Horna dārzā norisināsies Ziemassvētku tirdziņš «Majoru bazārs», koncerti un radošās darbnīcas. Savu roku Jūrmalas galvenās svētku egles dekorēšanā varēs pielikt ikviens, radošajā darbnīcā izgatavojot rotājumu.

No plkst.11 līdz plkst.16 Majoru stāvlaukumā Ziemassvētku tirdziņā varēs iegādāties mūsdienu amatniecības ražojumus un Latvijas lauku labumus. Tirdziņā darbosies arī umurkumurs, kurā stiprākie iegūs Majoru bazāra tirgotāju sarūpētas dāvanas. Par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ DUB:ra, plkst.11.30 uz skatuves kāps Nils Īle, pēc plkst.12 uzstāsies čellu trio «Melo M», «RIGA Reggae» un grupa «Džentlmeņu špagats».

Visos «Majoru bazāra» pasākumos ieeja ir bez maksas. Arī par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā ziemas periodā nav jāmaksā.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu