Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels piedāvās Jāņa Lūsēna Ziemassvētku programmu «Kad mīlestība dzimst...»

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: www.facebook.com

Pēc divām nedēļām, 17.decembrī, pirmatskaņojumu piedzīvos Jāņa Lūsēna jaunā Ziemassvētku programma «Kad mīlestība dzimst», kur gan pavisam jaunās, gan agrāk dzirdētās dziesmās satiksies divi unikālu balsu īpašnieki Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels.

Kā informēja «Izklaides producentu grupas 7» pārstāve Maija Tālberga, īpaši Krauzei un Muktupāvelam komponists radījis 12 jaunas dziesmas, iedvesmojoties no latviešu klasiķu Annas Brigaderes, Jāņa Poruka, Kārļa Skalbes un Kārļa Krūzas, kā arī šodienas autoru dzejas.

Skaņdarbi izskanēs tieši šai programmai izveidotā Lūsēna Ziemassvētku orķestra pavadībā, un klausītāju un mūziķu kopības sajūtu katrā no koncertu norises vietām stiprinās pilsētas skanīgāko koru piedalīšanās koncerta noslēguma daļā.

Šī Ziemassvētku koncerta galvenais uzdevums ir nojaukt laika robežas starp bijušo un esošo, starp sapņiem un realitāti. Blakus draiskām, bērnišķīgām izpausmēm mūzikā un dzejā klausītājs varēs baudīt bezgalības gaisotni, kas raksturīga Poruka dzejai. «Šajos koncertos gribu radīt sajūtu, ka visi esam savā ziņā vienoti un atrodamies visi kopā, savā kopīgajā mājā. Šeit maz tiks saukts vārdā Dievs, ticība, cerība, mīlestība, tomēr ik vārdā un skaņā būs jaušama to klātbūtne,» izsakās Lūsēns.

Ziemassvētku programma «Kad mīlestība dzimst...» izskanēs četrpadsmit koncertos - 17.decembrī Madonas kultūras namā, 18.decembrī Valmieras kultūras centrā, 19.decembrī Jelgavas Sv.Annas baznīcā, 20.decembrī Liepājas koncertzālē «Lielais dzintars», 21.decembrī Ventspilī, teātra namā «Jūras vārti», 22.decembrī Rīgas Domā, 23.decembrī Vidzemes koncertzālē «Cēsis», 25.decembrī Kuldīgas Sv.Annas baznīcā, 26.decembrī Latgales vēstniecībā «Gors» un 27.decembrī Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā.

Ziemassvētku programmai jau izsludināti četri papildkoncerti.

Koncertu biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un koncertu norises vietās.

Toties decembra sākumā jauno dziesmu cikls tiks izdots albumā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu