Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Augstākais bezdarba līmenis februāra beigās - Latgalē; Liepājā - samazinājums

BNS
Augstākais bezdarba līmenis februāra beigās - Latgalē; Liepājā - samazinājums
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: RIA Novosti/Scanpix

Latvijā februāra beigās augstākais bezdarba līmenis - 18,8% - reģistrēts Latgalē, bet zemākais - 5,6% - Rīgas reģionā, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

Bezdarba līmenis februārī pieaudzis visos reģionos.

Tostarp Latgalē un Zemgalē bezdarba līmenis palielinājies par 0,3 procentpunktiem - līdz attiecīgi 18,8% un 9,3%, Vidzemē bezdarba līmenis audzis par 0,2 procentpunktiem, sasniedzot 10,6%, bet Kurzemē bezdarba līmenis februārī palielinājies par 0,1 procentpunktu un bija 11,5%.

Starp lielajām pilsētām februārī bezdarba līmenis visvairāk - par 0,5 procentpunktiem - palielinājies Rēzeknē, sasniedzot 16,3%, Jēkabpilī un Daugavpilī tas pieaudzis par 0,4 procentpunktiem - attiecīgi līdz 11,6% un 10,6%, bet Valmierā - par 0,3 procentpunktiem un februāra beigās bija 7,5% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Jelgavā bezdarbs februārī pieauga par 0,2 procentpunktiem - līdz 7,1%, Rīgā - par 0,1 procentpunktu un bija 5,2%, bet Jūrmalā un Ventspilī februārī bezdarba līmenis saglabājies nemainīgs un bija attiecīgi 6,3% un 9,3%.

Savukārt Liepājā bezdarba līmenis februārī samazinājies par 0,1 procentpunktu un bija 12,9%.

Kopumā valstī bezdarba līmenis februāra beigās bija 9,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita,

kas ir par 0,1 procentpunktu vairāk nekā mēnesi iepriekš.

Šā gada janvāra beigās bezdarba līmenis Latvijā bija 9% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu