Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Uz ārlietu ministra krēslu varētu pretendēt Edgars Rinkēvičs

Bijušais Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Edgars Rinkēvičs FOTO: LETA

Ārlietu ministra krēsls varētu tikt bijušajam Valsts prezidenta kancelejas vadītājam Edgaram Rinkēvičam, sestdien vēstīja Latvijas Radio, atsaucoties uz neoficiālu informāciju.

Partiju līderi uzsver, ka laikā, kad notiek sarunas par nākamās valdības rīcības programmu, sarunas par personālijām vēl nenotiekot.

Radio vēstīja, ka Zatlera Reformu partijas (ZRP) līderis Valdis Zatlers labprāt ieņemtu Saeimas priekšsēdētāja krēslu, ekonomikas ministra vietu varētu iegūt Edmunds Sprūdžs, izglītības reformas realizētu Roberts Ķīlis, bet ārlietu ministra krēsls varētu tikt Rinkēvičam.

Vienlaicīgi tika norādīts uz partijas līderu teikto, ka strīdēšanās par amatiem vēl ir pāragra.

Jau vēstīts, ka bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera kancelejas vadītājs Rinkēvičs palīdzējis ZRP izstrādāt programmas ārlietu un aizsardzības sadaļu, tomēr pats partijā nav iesaistījies un vēlēšanās nekandidēja.

Pēc 11.Saeimas vēlēšanām četras partijas iesaistījušās sarunās par jauno koalīciju - ZRP, "Vienotība", "Saskaņas centrs" un Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"/"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Pašlaik Ārlietu ministrija ir "Vienotības" pārziņā, ministra krēslu ieņem Ģirts Valdis Kristovskis.

Uz augšu
Back