Elle Zemes virsū: “Florensas” fotogrāfijas no kosmosa

TVNET
Elle Zemes virsū: “Florensas” fotogrāfijas no kosmosa
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Astronauts Aleksandrs Gersts padalījies ar viesuļvētras “Florensas” fotogrāfijām no kosmosa, sakot, ka šis skats patiešām liek tirpām skriet pār muguru, vēsta “Newsweek”.

“Vai esi kādreiz ieskatījies 4. kategorijas viesuļvētrai tieši “acī”? Pat no kosmosa tas ir diezgan baisi. Uzmanies, Amerika! Viesuļvētra “Florensa” ir tik milzīga, ka mēs to pilnībā nofotografēt varam tikai ar platleņķa lēcu,” rakstīja Gersts.

Lai arī tagad viesuļvētra "Florensa" ir vājinājusies un tikusi pazemināta līdz otrās kategorijas vētrai, ASV amatpersonas tik un tā brīdina par "katastrofu uz durvju sliekšņa", vēsta raidorganizācija BBC.

"Florensas" vēju ātrums palēninājies līdz 49 metriem sekundē. Viesuļvētras lēnā virzība varētu novest pie tā, ka vētra ASV piekrastē uzkavēsies vairākas dienas, novedot pie lieliem plūdiem.

Ārkārtas stāvoklis izsludināts Ziemeļkarolīnas, Dienvidkarolīnas, Virdžīnijas, Mērilendas un Džodžijas štatā, kā arī Vašingtonā, Kolumbijas apgabalā. Teritorijās, kurās izsludināta trauksme, dzīvo aptuveni 10 miljoni cilvēku.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu