"Instagram" līdzdibinātāji pamet uzņēmumu

LETA/AFP
"Instagram" līdzdibinātāji pamet uzņēmumu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Sociālā tīkla "Instagram" līdzdibinātāji Kevins Saistroms un Maiks Krīgers
Sociālā tīkla "Instagram" līdzdibinātāji Kevins Saistroms un Maiks Krīgers Foto: Reuters/ScanPix

Sociālā tīkla "Instagram" līdzdibinātāji Kevins Saistroms un Maiks Krīgers paziņojuši, ka pametīs uzņēmumu, ko pirms sešiem gadiem iegādājās ASV sociālās komunikācijas gigants "Facebook".

"Mēs ar Maiku esam pateicīgi par pēdējiem astoņiem gadiem, kas pavadīti "Instagram", un sešiem gadiem kopā ar "Facebook"," pirmdienas vakarā publiskotajā paziņojumā norādīja Saistroms. "Mēs plānojam kādu laiku atpūsties, lai no jauna atklātu mūsu ziņkārību un radošumu."

34 gadus vecais Saistroms kopīgi ar 32 gadus veco Krīgeru "Instagram" aplikāciju izveidoja 2012.gadā, kad viņi bija Stenforda universitātes studenti.

Saistroms bija "Instagram" vadītājs, bet Krīgers - tehnoloģiju direktors.

"Instagram" jūnijā paziņoja, ka lietotnes aktīvo izmantotāju skaits pārsniedzis viena miljarda robežu, un ieviesa jaunu garāka formāta video izvietošanas iespēju, tādējādi cenšoties piesaistīt vietnei "Youtube" līdzīgus satura veidotājus.

Tādējādi "Instagram" kļuva par ceturto "Facebook" platformu, kas pārsniegusi viena miljarda lietotāju robežu. Šo panākumu guvis pats "Facebook", kā arī aplikācijas "WhatsApp" un "Messenger".

Saistroms un Krīgers par aiziešanu no "Facebook" piederošā uzņēmuma paziņojuši laikā, kad "Facebook" piemeklējusi tā vēsturē smagākā krīze, kurā kompānija tiek kritizēta par neatbilstošiem pasākumiem, lai aizsargātu informāciju, ar kuru dalās lietotāji.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu